Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Analityka obiektów

Dzięki możliwości tworzenia coraz bardziej skomplikowanych algorytmów do oprogramowania systemów wizyjnych, istnieje możliwość rozpoznawania obiektów z obrazu z kamer. Technologia ta oparta jest na deep learningu i uczeniu maszynowym.

Zaawansowana analityka pozwalająca na identyfikację i klasyfikację rzeczy, które są rejestrowane przez systemy wizyjne, daje duże możliwości przede wszystkim dla branży security. Gdy na monitoringu dużego dworca pojawi się coś potencjalnie niebezpiecznego, jak np. samotny bagaż, to oprogramowanie zareaguje szybko, wysyłając powiadomienie o zaistniałym zdarzeniu osobom odpowiedzialnym za ochronę dworca. 

Oprócz bagaży kamery mogą rozpoznawać również inne obiekty, jak np. kartony, plecaki, a także są w stanie sklasyfikować ludzi i pojazdy (w tym samochody osobowe, ciężarówki, autobusy i rowery). Analitykę możemy zintegrować z już istniejącymi VMS (Video Management System) np. Milestone. Dzięki czemu bez znaczących zmian w obsłudze systemu możemy dołożyć funkcjonalności, które znacząco ułatwią pracę osób, które obserwują widoki z kamer oraz podwyższą skuteczność reakcji dzięki natychmiastowym alarmom generowanym przez program.

 

Zastosowanie:

Aplikacje analityczne posiadają prosty interfejs i są elastyczne, co czyni je przystępnymi dla użytkownika. Możliwe jest skonfigurowanie wielu scenariuszy, które są dostosowane do potrzeb - wszystko to można zrobić za pomocą kilku kliknięć. Różne scenariusze mogą być uruchamiane jednocześnie i można zmienić to w dowolnym momencie.

Mają Państwo pytania lub są zainteresowani wyceną rozwiązania? Skontaktujcie się z nami! 

kontakt@TVprzemyslowa.pl

+48 61 8750 476

pixelpixelpixel