Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Analiza pojazdów, złego parkowania

Analityka pojazdów ma wiele zastosowań. Dzięki temu rozwiązaniu w kamerach możliwe jest automatyczne otwieranie szlabanu na podstawie zarejestrowanych tablic rejestracyjnych, a także może ono znacznie usprawnić sprzedaż biletów i wystawianie faktur przy bramkach parkingowych. System może być także połączony z analityką do rozpoznawania twarzy. Na stacjach benzynowych umożliwia on rejestrowanie czasu zatrzymania pojazdów w celu analizy biznesowej i oceny wydajności, a także monitorowanie powracających, lojalnych klientów i ograniczenie kradzieży benzyny.

 

System sprawdzi się także na parkingach hotelowych do rozpoznawania VIPów, żeby być przygotowanym na ich lepszą obsługę. Przy stanowiskach załadunku ciężarówek program automatycznie otworzy szlaban dla zarejestrowanych tablic pojazdów. Może on też pomóc w kwestiach analitycznych - np. rejestrować czas zatrzymania się pojazdów.

System do analityki pojazdów odczytuje tablice rejestracyjne wielu państw, a dodanie nowych tablic jest proste i szybkie. Istnieje także możliwość tworzenia białych i czarnych list numerów rejestracyjnych pojazdów, które można wyeksportować lub zaimportować w postaci pliku csv. System pozwala na proste wyszukiwanie zarejestrowanych numerów tablic, a także umożliwia raportowanie. Może być również zintegrowany z urządzeniami in/out do sterowania szlabanami.

 

Analityka może rozpoznać i zarejestrować kolor auta, a także jego markę i model. Istnieje także możliwość filtrowania np. wyłącznie żółtych BMW M5.  Dzięki kamerom z inteligentną analityką możemy kontrolować także samochody wjeżdżające na pas przeznaczony dla autobusów. Numer tablicy rejestracyjnej może zostać w takim przypadku wysłany od razu do odpowiednich służb.

 

W inteligentnych miastach analityka pozwala kontrolować ruch drogowy, naliczać podatki miejskie w oparciu model pay-by-use, a także identyfikować skradzione pojazdy, monitorować ograniczenia prędkości i kontrolować przejścia graniczne.  Rozwiązanie pozwala Ci na szybką reakcję, maksymalna wydajność, a w dodatku jest przystępne cenowo i skalowalne. Sprawdza się także świetnie przy wykrywaniu naruszenia zasad poprawnego parkowania. Kamery mogą monitorować parkingi przez całą dobę, a wszystkie o wszystkich wykroczeniach system będzie informował użytkownika poprzez powiadomienia. Rozwiązanie zmniejszy zatory i zakłócenia w ruchu drogowym, spowodowane przez nieuprawnione lube nielegalne parkowanie na ulicach miast i w innych miejscach, gdzie naruszenia mogą zakłócić płynność ruchu.

Mają Państwo pytania lub są zainteresowani wyceną rozwiązania? Skontaktujcie się z nami! 

kontakt@TVprzemyslowa.pl

+48 61 8750 476

pixelpixelpixel