Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Anonimizacja nagrań

Oprogramowanie do anonimizacji nagrań to idealne rozwiązanie, gdy potrzebne jest zachowanie prywatności, a także zgodność z przepisami RODO. Dzięki niemu możliwy jest monitoring bez zbierania danych osobowych. Program działa bezpośrednio na kamerach, więc nie ma potrzeby dokupowania drogich serwerów przechowujących dane, co sprawia, że rozwiązanie to jest tanie. System działa w czasie rzeczywistym i  umożliwia nałożenie maski na osoby i obiekty, które chcemy wykluczyć z obszaru obserwacji. 

 

System sprawia, że monitoring jest zgodny z zasadami i przepisami ochrony prywatności i danymi osobowymi poprzez nałożenie dynamicznych masek na obiekty i osoby, które są rejestrowane na żywo. Jako użytkownik masz możliwość wybrania maski poprzez nałożenie koloru lub pikseli na wideo, a także ustawienia poziomu maskowania. Wybranie maskowania kolorami zapewnia najlepszą ochronę prywatności, dając przy tym jednocześnie obserwowanie ruchów. Pikselizacja pokazuje obiekty w ruchu w niskiej rozdzielczości i pozwala rozróżniać formy obiektów widocznych na wideo.

Co ważne, maski nakładane na obszar są dynamiczne, ale można także zdefiniować obszary bez maskowania - w obszarach na kadrze, gdzie wiemy, że nie pojawi się żaden człowiek, a chcemy je dokładniej obserwować z różnych względów, np. możliwości kradzieży z danego miejsca. 

 

Istnieje także możliwość konfiguracji systemu w taki sposób, żeby upoważnieni użytkownicy otrzymywali obraz wideo bez nałożonej maski, np. w celu postępowania wyjaśniającego. Nałożenia maskowania dostępne jest w pełnej poklatkowości - nie ogranicza więc działania kamery w żaden sposób. 

 

Oprogramowanie do anonimizacji nagrań przeznaczone jest do stosowania we wnętrzach o stabilnym oświetleniu. Można je używać w obszarach, które ze względu na specyficzne przepisy o ochronie danych osobowych wykluczałyby możliwość stosowania w nich monitoringu. Rozwiązanie jest idealne do zastosowania w przemyśle przetwórczym, produkcji, logistyce i wszędzie tam, gdzie monitoring używany jest głównie do obserwowania procesów. Systemu można używać także w handlu detalicznym, placówkach rządowych i edukacyjnych.

Mają Państwo pytania lub są zainteresowani wyceną rozwiązania? Skontaktujcie się z nami! 

kontakt@TVprzemyslowa.pl

+48 61 8750 476

pixelpixelpixel