Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Milestone XProtect

Bezpieczny i niezawodny wybór
Inwestując w system nadzoru wideo, inwestujesz w coś więcej niż tylko sprzęt i oprogramowanie. Inwestujesz w bezpieczeństwo swojego domu, firmy, ludzi i majątku, dzięki czemu możesz chronić to, co najważniejsze.

Wybór Milestone XProtect to wybór systemu VMS opracowanego przez innowacyjnych ekspertów w dziedzinie nadzoru, którzy pracują nad rozwiązaniem wyzwań, jakie stoją przed Państwem dziś i w przyszłości. Dzięki ponad 20-letniej obecności na rynku XProtect udowodnił, że jest właściwą odpowiedzią dla ponad pół miliona instalacji na całym świecie - od małych po uniwersytety, stadiony i miasta.

Spokój ducha 24/7

Firmy prowadzące działalność w trybie 24/7 są uzależnione od stałego, niezawodnego nadzoru przez cały dzień, każdego dnia. To ogromna odpowiedzialność.

Oto dlaczego XProtect jest niezawodnym wyborem:

 • Wysokowydajny, natywny 64-bitowy serwer rejestrujący z usługą Microsoft Windows o przepustowości zapisu wynoszącej co najmniej 3,1 Gbit/s.
 • Trzy elastyczne aplikacje do przeglądania, które zapewniają kontrolę w dowolnym miejscu i czasie.
 • Uniwersalny silnik, który zwiększa wydajność operacyjną, ponieważ standardowe zadania związane z bezpieczeństwem mogą być zautomatyzowane.

Nasze oprogramowanie. Twoje rozwiązanie.

Rozumiemy, że nie ma jednego uniwersalnego rozwiązania, jeśli chodzi o monitoring wideo i że każda operacja jest inna. Dlatego przy projektowaniu XProtect przyjęliśmy podejście otwartej platformy.

Oto dlaczego XProtect jest wyborem, który można dostosować:

 • Wsparcie dla ponad 8,500 kamer i urządzeń, dzięki czemu możesz wybrać te, które odpowiadają Twoim potrzebom i budżetowi.
 • Dostęp do zbioru zintegrowanych aplikacji, sprzętu i usług, które zwiększają wartość i możliwości systemu.
 • Możliwość zbudowania systemu z niedrogich serwerów, pamięci masowych i urządzeń sieciowych, których potrzebujesz.

Oprogramowanie stworzone na dziś i na jutro

Monitoring wizyjny przybiera różne kształty i rozmiary, od kilku lokalnych kamer po tysiące rozmieszczonych na całym świecie. W przypadku konieczności dostosowania lub rozszerzenia początkowej konfiguracji XProtect jest skalowalny.

Oto dlaczego XProtect to skalowalny wybór:

 • Jedno urządzenie, jedna licencja, jeden koszt. Prosty model licencji na urządzenie pozwala wybrać liczbę potrzebnych licencji na urządzenie i daje swobodę dodawania kamer i innych urządzeń w przyszłości.
 • Większość produktów XProtect obsługuje nieograniczoną liczbę serwerów zapisu, dzięki czemu można bezproblemowo skalować system.
 • Połączenie kilku większych obiektów dzięki architekturze Milestone Federated Architecture, która pozwala na połączenie poszczególnych systemów XProtect Corporate i Expert w hierarchii rodzic/dziecko połączonych obiektów.
 • Centralna obsługa monitoringu wizyjnego rozproszonego w wielu obiektach dzięki Milestone Interconnect.

Zaawansowany system, prosta obsługa

XProtect został zaprojektowany z myślą zarówno o prostocie, jak i zaawansowaniu, dając operatorom możliwość natychmiastowej kontroli w każdej sytuacji. XProtect został zaprojektowany tak, aby był łatwy do nauczenia się i łatwy w użyciu bez kompromisów w zakresie zaawansowanych możliwości.

Oto dlaczego XProtect jest przyjaznym dla użytkownika wyborem:

 • Przyjazny dla użytkownika interfejs, który może być dostosowany do poszczególnych użytkowników w oparciu o poziomy bezpieczeństwa i obszary odpowiedzialności.
 • Interaktywne mapy dające pełny przegląd całej instalacji.
 • Scentralizowane wyszukiwanie, dzięki któremu można wyszukiwać sekwencje wideo, alarmy, zdarzenia, zakładki i ruch w jednym miejscu.

Bezpieczeństwo, na które możesz liczyć

XProtect jest wyposażony w szereg mechanizmów bezpieczeństwa, które utrzymują system i jego dane chronione przed wewnętrznymi i zewnętrznymi zagrożeniami.

Oto dlaczego XProtect jest bezpiecznym wyborem:

 • Bezpieczny dostęp do systemu. Gdy wielu użytkowników musi uzyskać dostęp do systemu, skutecznie kontroluj uprawnienia dostępu każdego użytkownika na poziomie klienta przeglądającego.
 • Bezpieczna obsługa materiału dowodowego od końca do końca. Aby mieć pewność, że materiał dowodowy nie trafi w niepowołane ręce, możesz zabezpieczyć pliki wideo hasłem i ograniczyć dostęp do nich do uprawnionych użytkowników.
 • Bezpieczne szyfrowanie na serwerach nagrywających i zarządzających. Wysoki poziom szyfrowania i bezpieczeństwa (HTTPS) dostępu do sieci i użytkowników mobilnych oraz możliwość fizycznego oddzielenia sieci kamer od sieci klientów.

Produkty Milestone XPROTECTDla kogo?

Z oprogramowania XProtect korzysta wiele firm na świecie - do których obiektów i miejsc najlepiej pasuje każda z poszczególnych wersji produktu?

Oczywiście nie oznacza to, że jeśli prowadzisz np. sklep detaliczny, to musisz korzystać akurat z XProtect Express lub gdy szukasz oprogramowania do monitoringu stadionu, to powinieneś wybrać XProtect EXpert - powyższe przedstawienie to tylko przybliżone dopasowanie wersji systemu do obiektu, ale wszystko zależy od Twoich indywidualnych potrzeb i predyspozycji.

Jesteś zainteresowany? Chętnie pomożemy w doborze odpowiedniej wersji. 

Zadzwoń: +48 61 8750 476
Napisz: kontakt@tvprzemyslowa.pl

pixelpixelpixel
pixelpixel