Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Milestone XProtect

( ilość produktów: 483 )
Dlaczego Milestone?

Milestone jest producentem profesjonalnego oprogramowania do zarządzania systemami telewizji przemysłowej IP. Wszystkie produkty firmy są stworzone w otwartej architekturze i są kompatybilne z dużą liczbą kamer IP, wideoserwerów i cyfrowych rejestratorów wideo (DVR). XProtect oferuje szeroki wachlarz funkcji, aby zapewnić wszystkie potrzeby z dziedziny monitoringu wideo - bez względu na to, czy instalacja obejmuje tylko kilka kamer, czy kilka tysięcy. Milestone wspiera produkty kompatybilne ze standardem ONVIF i PSIA.
Dlaczego warto wybrać produkty Milestone System?
  • Spokój ducha 24/7

Produkty Milestone`a dają Ci spokój ducha przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Dlaczego? Nawet gdy nie masz czasu na codziennie przeglądanie swojego monitoringu, to Milestone daje Ci dostęp do systemu o każdej porze i w każdym miejscu. Twoje nagrania wideo są zawsze dostępne, gdy ich potrzebujesz.

  • Nasze oprogramowanie. Twoje rozwiązanie.

Dzięki temu, że Milestone ma otwartą architekturę, możesz podłączyć dowolną kamerą odpowiadającą Twoim potrzebom i budżetowi -  w tym także urządzenia zgodne z ONVIF. Masz  również możliwość integrowania zewnętrznych aplikacji do kontroli dostępu, zliczania osób lub analizy wideo.

  • Oprogramowanie zbudowane na teraźniejszość i przyszłość

Produkty XProtect są skalowalne - oznacza to, że gdy Twoje potrzeby z czasem wzrosną, to system możesz łatwo rozbudowywać i rozszerzać, dodając do niego kamery i urządzenia. W prosty sposób można także wymienić licencję na większą.

  • Zaawansowany system, prosta obsługa

Pomimo tego, że oprogramowanie jest złożone, to jest ono proste w obsłudze. Swoje nagrania w łatwy sposób możesz przeszukiwać tylko po momentach, w których coś się dzieje (jest ruch). Jeśli coś się wydarzyło, to nagranie możesz bez problemu wyeksportować - nie tylko jako wideo, ale też jako obraz. Interfejs jest dostępny w 30 różnych językach, co eliminuje ewentualne bariery.

  • Bezpieczeństwo, na które możesz liczyć

System Milestone jest bezpieczny - pliki wideo możesz zabezpieczyć hasłem, żeby zapewnić, że nieupoważnieni użytkownicy nie będą mogli ich obejrzeć. Komunikacja danych jest szyfrowana w oparciu na certyfikatach.

Którą wersję programu XProtect wybrać?

Dla kogo?

Z oprogramowania XProtect korzysta wiele firm na świecie - do których obiektów i miejsc najlepiej pasuje każda z poszczególnych wersji produktu?


Oczywiście nie oznacza to, że jeśli prowadzisz np. sklep detaliczny, to musisz korzystać akurat z XProtect Express lub gdy szukasz oprogramowania do monitoringu stadionu, to powinieneś wybrać XProtect EXpert - powyższe przedstawienie to tylko przybliżone dopasowanie wersji systemu do obiektu, ale wszystko zależy od Twoich indywidualnych potrzeb i predyspozycji.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem oprogramowania Milestone XProtect, to chętnie pomożemy w jego doborze. Zapraszamy do kontaktu - tel.: +48 61 8750 476, mail: kontakt@TVprzemyslowa.pl.

pixelpixelpixel