Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Essential+ XProtect

( ilość produktów: 9 )

XProtect® Essential+ to w pełni funkcjonalna wersja wiodącego na rynku oprogramowania do zarządzania wideo (VMS) firmy Milestone, bez żadnych kosztów. Dzięki obsłudze do ośmiu kamer i urządzeń, XProtect Essential+ doskonale sprawdza się w mniejszych firmach, które potrzebują podstawowego nadzoru wideo do ochrony pracowników i majątku.

Spokój ducha 24/7

Kiedy nie masz czasu na codzienne oglądanie swojego systemu monitoringu, a mimo chcesz go podglądać z dowolnego miejsca, to XProtect Essential+ daje Ci taką możliwość i pełny spokój.

Oto dlaczego XProtect Essential+ jest niezawodny:

 • Dostęp do systemu o każdej porze i w każdym miejscu z obsługą wszystkich trzech klientów XProtect.
 • Nieograniczony czas retencji oznacza, że nagrania wideo są zawsze dostępne, kiedy ich potrzebujesz.
 • Bez konieczności podłączania przewodów
 • Bez kosztów związanych z VMS-em, bez konieczności ponownej rejestracji, bez ograniczeń czasowych - po prostu pobierz i rozpocznij pracę od razu

Nasze oprogramowanie. Twoje rozwiązanie.

Dzięki XProtect Essential+ zyskujesz wolność budowania systemu dokładnie tak, jak chcesz.

Oto dlaczego XProtect Essential+ to wybór, który można dostosować do własnych potrzeb:

 • Mając do dyspozycji najszerszy wybór urządzeń sprzętowych, możesz podłączyć dowolną kamerę, która odpowiada Twoim potrzebom i budżetowi, w tym urządzenia zgodne z ONVIF.
 • Dostęp do dwumiesięcznych pakietów urządzeń ze sterownikami, które pomogą Ci podłączyć VMS z innymi i nowszymi urządzeń.
 • Integracja i osadzanie aplikacji zewnętrznych aplikacji, takich jak kontrola dostępu, zliczanie osób i analiza wideo, bezpośrednio w oprogramowaniu, w celu uzyskania jednego, jednolitego i łatwego w użyciu rozwiązania.

Oprogramowanie zbudowane na teraźniejszość i przyszłość

Rozpoczęcie pracy z XProtect Essential+ oznacza rozpoczęcie pracy z systemem, który dostosowuje się do Państwa i Państwa przyszłych potrzeb.

Oto dlaczego XProtect Essential+ jest skalowalnym wyborem:

 • Aby uzyskać większą pojemność, możliwości lub lokalizację, wystarczy wymienić licencję na większy produkt XProtect.
 • System można łatwo rozbudowywać i rozszerzać, dodając do niego kamery i urządzenia (do 8) lub aplikacje innych firm.

Zaawansowany system, prosta obsługa

Prawdopodobnie nie masz czasu na oglądanie swojego monitoringu 24/7. Dlatego XProtect Essential+ został zaprojektowany tak, abyś mógł szybko i sprawnie wykonywać swoje zadania.

Oto dlaczego XProtect Essential+ to wybór przyjazny dla użytkownika:

 • Masz możliwość przeszukiwania selekcjonowania nagrań na takie, w których coś się dzieje (jest ruch) lub z wybranych obszarze.
 • Jeśli coś się stało, najlepszym świadkiem jest często wideo. Możesz wyeksportować wideo jako nieruchome obrazy, pliki wideo i w formacie natywnej bazy danych, zapewniając, że dopasujesz je do potrzeb odbiorcy.
 • Interfejs jest dostępny w 30 różnych językach, co eliminuje potencjalne bariery językowe.

Bezpieczeństwo, na które możesz liczyć

Jeśli chcesz ograniczyć ryzyko związane z bezpieczeństwem swojego systemu i chronić go przed wewnętrznymi i zewnętrznymi zagrożeniami w najbardziej optymalny sposób, bądź spokojny, bo masz pewność, że XProtect Essential+ daje Ci ochronę, której potrzebujesz.

Oto dlaczego XProtect Essential+ jest bezpiecznym wyborem:

 • Aby mieć pewność, że dane nie znajdą się w niepowołanych rękach, możesz zabezpieczyć pliki wideo hasłem, aby upewnić się, że tylko upoważnieni użytkownicy mogą je oglądać.
 • Obsługuje komunikację HTTPS pomiędzy serwerami nagrywającymi a podłączonymi kamerami i innymi urządzeniami zabezpieczającymi.
 • Szyfrowanie oparte na certyfikatach w celu zabezpieczenia komunikacji danych (wideo, audio, metadanych) pochodzących z serwera zapisu i pobieranych przez podłączone komponenty.
pixelpixelpixel