Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
AXIS LICENSE PLATE VERIFIER 1P E-LICENSE

AXIS LICENSE PLATE VERIFIER 1P E-LICENSE

  • Nieskomplikowana i ekonomiczna analiza dostępu pojazdów
3 019,65 zł
brutto / szt.
2 455,00 zł
netto
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki
Produkt na zamówienie
Produkt na zamówienie
14 dni na łatwy zwrot
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy
  • Łatwa instalacja, konfiguracja i zarządzanie
  • Weryfikacja tablic rejestracyjnych na podstawie czarnej i białej listy
  • Wbudowana obsługa sieciowego kontrolera drzwi AXIS A1001 oraz sieciowych modułów przekaźnikowych We/Wy AXIS A91
  • Otwarty interfejs API zapewnią łatwą integrację z oprogramowaniem firm trzecich
  • Dziennik zdarzeń

Zestaw AXIS License Plate Verifier umożliwia łatwe i niewymagające znacznych kosztów wprowadzenie automatycznego systemu dostępu pojazdów w takich miejscach jak parkingi.

Wystarczy zainstalować aplikację analizującą w kompatybilnej kamerze firmy Axis, skonfigurować kamerę i podłączyć jej port We/Wy do przekaźnika szlabanu, wprowadzić do aplikacji listę numerów rejestracyjnych oraz regułę akcji – i gotowe.

Aplikacja posiada wbudowaną obsługę sieciowego kontrolera drzwi AXIS A1001, więc można go zamontować, jeśli potrzebne są dodatkowe funkcje kontroli dostępu. W przypadku bardziej złożonych wymagań otwarty interfejs API (ang. Application Programming Interface) umożliwia integrację kontrolera z oprogramowaniem firm trzecich.

To proste

Zestaw AXIS License Plate Verifier umożliwia łatwy zakup i instalację automatycznego systemu dostępu pojazdów i zarządzanie nim. Główne elementy, przetestowane i o potwierdzonej kompatybilności, można kupić od firmy Axis. Zapoznaj się z listą kompatybilnych kamer oraz zestawem do weryfikacji tablic rejestracyjnych AXIS P1445-LE-3 License Plate Verifier Kit, aby zaplanować łączny zakup.

Zestaw AXIS License Plate Verifier upraszcza instalację, ponieważ stanowi samodzielne rozwiązanie. Przetwarzanie i magazynowanie odbywa się w kamerze, więc nie jest potrzebny serwer centralny ani integracja z systemem nadzoru.

W czasie krótszym niż sekunda aplikacja wykrywa tablicę rejestracyjną uchwyconą przez kamerę i sprawdza ją z listą autoryzowanych i nieautoryzowanych numerów rejestracyjnych zapisanych w kamerze. Jeśli zestaw zostanie wzbogacony o kontroler AXIS A1001, aplikacja może wysyłać do niego numer rejestracyjny jako poświadczenie do weryfikacji.

Szlabanem można sterować na kilka sposobów: podłączając port We/Wy kamery do przekaźnika szlabanu; za pomocą modułu przekaźnika We/Wy firmy Axis lub za pośrednictwem kontrolera AXIS A1001. Zestaw AXIS License Plate Verifier posiada wbudowaną obsługę modułu AXIS A91 Network I/O Relay Module, co upraszcza podłączenie do szlabanu w nowych instalacjach.

Zestaw AXIS License Plate Verifier tworzy również w dzienniku zdarzeń wpisy zawierające miniatury tablic rejestracyjnych w celu ułatwienia późniejszej kontroli.

Aplikacja integruje się z systemem zarządzania zdarzeniami kamery, więc można ją nawet skonfigurować do wysyłania powiadomień e-mailem, rejestrowania wideo na karcie SD i przesyłania strumieniowego wideo w przypadku wykrycia tablicy rejestracyjnej z czarnej listy.

Oszczędności

Zestaw AXIS License Plate Verifier jest oferowany w przystępnej cenie, co pozwala na wprowadzenie niezawodnego rozwiązania zastępującego pracowników obsługi. Z kolei umieszczenie oprogramowania w kamerze eliminuje konieczność korzystania z kosztownych serwerów.

Ty decydujesz

Zestaw AXIS License Plate Verifier to elastyczne rozwiązanie, które spełni Twoje bieżące potrzeby, a jeśli się one zmienią, sprosta także bardziej skomplikowanym wymaganiom.

Zestaw AXIS License Plate Verifier w najbardziej podstawowej wersji obsługuje białe i czarne listy, z których każda może zawierać do 1000 numerów rejestracyjny, co pozwala wskazywać, czy pojazd jest uprawniony do wjazdu do kontrolowanej strefy, czy nie.

Dodatkowe zastosowanie sieciowego kontrolera drzwi AXIS A1001 umożliwia rozbudowę systemu i kontrolowanie dostępu pojazdów na podstawie dodatkowych kryteriów, takich jak data, godzina i miejsce, a także rejestrowanie większej liczby informacji w dzienniku. Uzupełnienie rozwiązania o kontroler drzwi Axis pozwala także zainstalować czytnik kart jako opcję zapasową. Kontroler drzwi AXIS A1001 jest wyposażony w oprogramowanie AXIS Entry Manager obsługujące do 400 poświadczeń (numerów rejestracyjnych i kart dostępu). W przypadku bardziej złożonych wymagań i konieczności obsługi większej liczby poświadczeń i funkcji można skorzystać z szerokiego wyboru oprogramowania partnerów do kontrolera AXIS A1001.

Otwarty interfejs API (ang. Application Programming Interface) zestawu AXIS License Plate Verifier umożliwia integrację rozwiązania z innym oprogramowaniem.

Marka
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
pixelpixelpixel