Media konwerter Eneo ECB-1

  • Media konwerter, do stosowania wewnątrz, 1x RJ45, 1x SFP
  • Media konwerter Eneo ECB-1
Zapytaj o dostępność i cenę
Zapytaj o dostępność i cenę
Dodaj do obserwowanych

Łatwy zwrot towaru

Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. W ciągu 14 dni możesz zwrócić ten towar bez podania przyczyny.
Pokaż szczegóły
14 dni na zwrot
Najważniejsza jest Twoja satysfakcja z zakupów. Zamówione u nas produkty możesz zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
Bez stresu i obaw
Dzięki integracji naszego sklepu z tanimi zwrotami Poczty Polskiej kupujesz bez stresu i obaw, że zwrot zakupionego towaru będzie problematyczny.
Prosty kreator zwrotów
Wszystkie zwroty w naszym sklepie obsługiwane są przez prosty kreator zwrotów, który daje możliwość odesłania do nas paczki zwrotnej.

Mainfeatures

  • 10/100/1000BaseT to 1000SX/LX SFP Media Converter
  • Compatible to IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z SX/LX Gigabit Ethernet
  • 1x RJ45 Port, 1x SFP Port
  • SFP Port supports multi-mode or single mode SFP modules
  • Status LED: TX/FX Link/Power
  • Temperature range -20°C ~ 50°C
  • Data Transfer Rate 2000Mbps/Full-Duplex

Specifications

Features:
Network:
Interfaces / Inputs / Outputs:
Ports 1x 10/100/1000Base-Tx, 1x 1000 SFP
General:
Dimensions (HxWxD) 23x75x102mm
Model housing
Switch type Media Converter
Weight 210g
Mounting wall mount, ceiling mount
Supply voltage 5VDC
Temperature range (operation) -20°C ~ +50°C
Scope of delivery:
Parts supplied manual, mounting accessories, PSU
Notes:
Application indoor
Transmission medium optical fiber
Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Zamknij
Jplayer
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Rozumiem, zamknij.
pixelpixelpixel