Moduł światłowodowy SFP-1310S40

  • Moduł światłowodowy SFP Eneo, 1.25Gbps, 20km, tryb pojedynczy, 1310nm, Duplex LC Connector -40°~+75°C
Moduł światłowodowy SFP-1310S40
486,52 zł
/ szt. brutto
Łatwy zwrot towaru w ciągu 14 dni od zakupu bez podania przyczyny
Moduł światłowodowy SFP Eneo, 1.25Gbps, 20km, tryb pojedynczy, 1310nm, Duplex LC Connector -40°~+75°C
Do pobrania
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Rozumiem, zamknij.
pixelpixel