Moduł światłowodowy SFP-1310M40

  • Moduł światłowodowy SFP Eneol, 1.25Gbps, 550m, tryb multi, 1310nm, Duplex LC Connector, -40°~+75°C
  • Moduł światłowodowy SFP-1310M40
Producent: Eneo
417,79 zł
/ szt.
339,67 zł
/ szt.
Dodaj do obserwowanych

Łatwy zwrot towaru

Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. W ciągu 14 dni możesz zwrócić ten towar bez podania przyczyny.
Pokaż szczegóły
14 dni na zwrot
Najważniejsza jest Twoja satysfakcja z zakupów. Zamówione u nas produkty możesz zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
Bez stresu i obaw
Dzięki integracji naszego sklepu z tanimi zwrotami Poczty Polskiej kupujesz bez stresu i obaw, że zwrot zakupionego towaru będzie problematyczny.
Prosty kreator zwrotów
Wszystkie zwroty w naszym sklepie obsługiwane są przez prosty kreator zwrotów, który daje możliwość odesłania do nas paczki zwrotnej.

Ten towar jest dostępny w naszych sklepach

Możesz kupić ten produkt bez składania zamówienia internetowego w jednym z naszych sklepów w Twojej okolicy. Sprawdź w których punktach produkt jest dostępny od ręki.
Sprawdź dostępność

Mainfeatures

  • Compatible to IEEE802.3z Gigabit Ethernet Standard
  • Bandwith 1,25Gbps
  • Compliant with Fibre Channel 100-SM-LC-L
  • Industry standard small form pluggable (SFP) package
  • Duplex LC connector, 1310nm
  • Differential LVPECL inputs and outputs
  • Single power supply 3.3V
  • Hot Pluggable
  • Class 1 laser product complies with EN 60825-1
  • Distance 50/125 µm MMF 550m
  • Temperature range -40° ~ +70° C

 

Specifications

Operation mode multi mode
Interfaces / Inputs / Outputs:
Fiber optic connector Duplex LC
General:
Range 550 m
Weight 17g
Temperature range (operation) -40°C ~ +75°C
Wavelength 1310nm
Scope of delivery:
Notes:
Application indoor
Number of fibers 2
Transmission medium optical fiber

 

Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Zamknij
Jplayer
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Rozumiem, zamknij.
pixelpixelpixel