Moduł światłowodowy SFP-1310M40

  • Moduł światłowodowy SFP Eneol, 1.25Gbps, 550m, tryb multi, 1310nm, Duplex LC Connector, -40°~+75°C
Moduł światłowodowy SFP-1310M40
432,07 zł
/ szt. brutto
Łatwy zwrot towaru w ciągu 14 dni od zakupu bez podania przyczyny

Mainfeatures

  • Compatible to IEEE802.3z Gigabit Ethernet Standard
  • Bandwith 1,25Gbps
  • Compliant with Fibre Channel 100-SM-LC-L
  • Industry standard small form pluggable (SFP) package
  • Duplex LC connector, 1310nm
  • Differential LVPECL inputs and outputs
  • Single power supply 3.3V
  • Hot Pluggable
  • Class 1 laser product complies with EN 60825-1
  • Distance 50/125 µm MMF 550m
  • Temperature range -40° ~ +70° C

 

Specifications

Operation mode multi mode
Interfaces / Inputs / Outputs:
Fiber optic connector Duplex LC
General:
Range 550 m
Weight 17g
Temperature range (operation) -40°C ~ +75°C
Wavelength 1310nm
Scope of delivery:
Notes:
Application indoor
Number of fibers 2
Transmission medium optical fiber

 

Do pobrania
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Rozumiem, zamknij.
pixelpixel