Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Do pobrania
Oprogramowanie Milestone Xprotect Corporate Licencja opt-in Care Plus Interconnect Camera na 3 lata – Y3OIXPCOMIDL

Oprogramowanie Milestone Xprotect Corporate Licencja opt-in Care Plus Interconnect Camera na 3 lata – Y3OIXPCOMIDL

 • Oprogramowanie Milestone Corporate Licencja opt-in Care Plus Interconnect Camera na 3 lata – Y3OIXPCOMIDL
0,00 zł
netto
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki
14 dni na łatwy zwrot
Sprawdź, w którym sklepie obejrzysz i kupisz od ręki
Oprogramowanie Milestone Xprotect Corporate Licencja opt-in Care Plus Interconnect Camera na 3 lata – Y3OIXPCOMIDL
Oprogramowanie Milestone Xprotect Corporate Licencja opt-in Care Plus Interconnect Camera na 3 lata – Y3OIXPCOMIDL
Bezpieczne zakupy

Zaprojektowany z myślą o dużych instalacjach o wysokim poziomie zabezpieczeń, XProtect Corporate zapewnia kompleksową ochronę integralności obrazu, jednocześnie maksymalizując wydajność sprzętową. Centralne zarządzanie, wbudowana ściana wideo i obsługa awaryjnych serwerów zapisu sprawiają, że jest to idealne rozwiązanie dla instalacji o krytycznym znaczeniu, takich jak lotniska i miasta.

Spokój ducha 24/7

Zaprojektowane przez ekspertów w dziedzinie nadzoru wizyjnego i zbudowane w oparciu o innowacyjną technologię. Dlatego wiele lotnisk, terminali kolejowych i instytucji federalnych na całym świecie wybiera XProtect Corporate.

Dlatego właśnie XProtect Corporate jest niezawodnym wyborem:

 • Natywny 64-bitowy silnik nagrywający w systemie Windows z buforowaniem wstępnym opartym na pamięci RAM dla minimalnej szybkości nagrywania 3,1 Gbit/s.
 • Obsługuje układy GPU NVIDIA© i Intel©, zapewniając niezrównaną wydajność, mniejsze obciążenie CPU i znaczne oszczędności.
 • Obsługa serwerów Edge Storage i failover dla ciągłej pracy z nieprzerwanym dostępem do wideo.
 • Możliwość wysyłania powiadomień w trybie push za każdym razem, gdy coś w systemie wymaga twojej uwagi.
 • Proaktywne monitorowanie stanu systemu online w celu zapewnienia nieprzerwanej pracy biznesowej.

Nasze oprogramowanie. Twoje rozwiązanie.

Wykorzystaj w pełni możliwości swojego systemu i dodaj nowe technologie, gdy staną się one dostępne dzięki otwartej architekturze platformy XProtect Corporate. Innowacyjność całej branży w zasięgu ręki.

Oto dlaczego XProtect Corporate to wybór, który można dostosować do własnych potrzeb:

 • Milestone Integration Platform Software Development Kit (MIP SDK) zapewnia nieograniczone możliwości rozbudowy.
 • Dodawaj metadane, takie jak motion, bounding boxy, LPR i dźwięk z urządzeń inteligentnych i IoT, do swojego wideo.
 • Obniżenie kosztów sprzętu i wykorzystanie pasma dzięki obsłudze multi- i adaptacyjnej transmisji strumieniowej.
 • Uzyskaj bezpośredni dostęp do Milestone Marketplace - bramy do dziesiątków sprawdzonych aplikacji, sprzętu i usług.
 • Dostosuj swoje rozwiązania w zakresie monitoringu, korzystając z gotowych produktów dodatkowych Milestone.
 • Zmniejsz koszty pamięci masowej dzięki technologii kompresji wideo H.265.

Oprogramowanie zbudowane na teraźniejszość i przyszłość

XProtect Corporate oferuje kilka sposobów obsługi wielu obiektów z centralnej lokalizacji, dzięki czemu można rozbudować system do dowolnej wielkości, zapewniając jednocześnie użytkownikom jeden punkt dostępu do całej instalacji.

Oto dlaczego XProtect Corporate to przyszłościowy wybór:

 • Połączenie nieograniczonej liczby lokalizacji XProtect Corporate i XProtect Expert w hierarchii rodzic/dziecko za pomocą architektury Milestone Federated Architecture zapewnia nieograniczoną skalowalność i elastyczność operacyjną.
 • Centralne zarządzanie wieloma lokalizacjami z XProtect Corporate jako centralnym węzłem komunikacyjnym przy użyciu Milestone Interconnect jako efektywnego kosztowo rozwiązania do pracy rozproszonej.
 • Obsługa nieograniczonej liczby serwerów, kamer i użytkowników zapewniająca łatwą skalowalność i maksymalną elastyczność.

Zaawansowany system, prosta obsługa

XProtect Corporate zawiera zestaw intuicyjnych i wizualnych narzędzi, które sprawiają, że standardowe operacje są w pełni zautomatyzowane, dzięki czemu można skupić się na właściwych rzeczach we właściwym czasie.

Oto dlaczego XProtect Corporate to wybór przyjazny dla użytkownika:

 • Wbudowane rozwiązanie w postaci ściany wideo zapewnia wciągającą, wizualizowaną świadomość sytuacyjną i skuteczną koordynację reakcji.
 • Wielowarstwowe mapy zapewniające intuicyjny podgląd wizualny i szybką nawigację pomiędzy budynkami i piętrami.
 • Wbudowany menedżer alarmów i zakładek dla łatwego monitorowania i skutecznego prowadzenia dochodzeń.
 • Scentralizowana funkcja wyszukiwania pozwalająca na wyszukiwanie w jednym miejscu wideo, ruchu, alarmów, zdarzeń, zakładek i metadanych zgodnych z ONVIF.
 • Zapisywanie szablonów wyszukiwania do wykorzystania w przyszłości i przyspieszenie badań.
 • Dodawanie dźwięku do obrazu z pełną jedno- i dwukierunkową obsługą audio w klientach Smart, Web i Mobile.
 • Zautomatyzowanie standardowych funkcji bezpieczeństwa dzięki wbudowanemu mechanizmowi reguł i wyeliminowanie konieczności ręcznej interwencji.

Bezpieczeństwo, na które możesz liczyć

XProtect Corporate oferuje szereg mechanizmów zabezpieczających, które zapewniają odporność systemu na wewnętrzne i zewnętrzne zagrożenia bezpieczeństwa, bez uszczerbku dla jego elastyczności i użyteczności.

Oto dlaczego XProtect Corporate jest bezpiecznym wyborem:

 • Komunikacja HTTPS do dwukierunkowego szyfrowania komunikacji z serwerów nagrywających.
 • Dwukierunkowe szyfrowanie oparte na certyfikatach SSL/TLS pomiędzy serwerami nagrywającymi a wszystkimi innymi elementami systemu.
 • Podwójne uwierzytelnienie dla bezpiecznego logowania do systemu.
 • Dodatkowe szyfrowanie, podpis cyfrowy i zabezpieczenie przed reeksportem, gwarantujące, że eksportowane materiały są w 100% autentyczne.
 • Zaawansowane zarządzanie rolą dla ścisłego monitorowania praw dostępu i efektywnego zarządzania instalacjami wieloosobowymi.

Produkty XProtect Video Management Software (VMS) są regularnie aktualizowane, aby stały się bezpieczniejsze, bardziej wydajne i potężniejsze. Milestone Care Plus jest zaprojektowany jako usługa utrzymania oprogramowania. Zapewnia ona natychmiastowy dostęp do aktualizacji produktów. Pomaga to chronić początkową wartość inwestycji i zapewnia solidność systemu.

Oto co otrzymasz w ramach usługi Care Plus

Natychmiastowy dostęp do cyklicznych aktualizacji produktu daje Ci dostęp do bogactwa nowych możliwości, które zaprojektowane są tak, aby produkt był bezpieczniejszy i bardziej wydajny.

Utrzymuj systemy w stanie najwyższej wydajności

Upewnij się, że zawsze korzystasz z najnowszych technologii. Dzięki usłudze Care Plus zawsze masz dostęp do najnowszej wersji, jeśli chcesz ją uaktualnić.

Zmniejszanie podatności na zagrożenia

Bezpieczny system zaczyna się od aktualnego systemu. Milestone natychmiast reaguje na nowe zagrożenia bezpieczeństwa - dzięki Care Plus masz pewność, że jest to odzwierciedlone w cyklicznych aktualizacjach produktu.

Obecna instalacja może spełniać bieżące potrzeby, ale w miarę upływu czasu wymagania się zmieniają i może zaistnieć potrzeba jej rozbudowy lub modernizacji do bardziej zaawansowanego rozwiązania Milestone.

Skalowanie do przyszłych wymagań

Funkcja Care Plus umożliwia przeznaczenie pełnej ceny wymiany obecnego produktu Milestone na unowocześnione rozwiązanie. Jest to ekonomiczny sposób dostosowania systemu do zmieniających się potrzeb, zapewniający jednocześnie pełny zwrot z inwestycji.


pixelpixelpixel
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
pixelpixel