Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

O firmie

O FIRMIE

Uniforce Tvprzemyslowa - Dostarczamy nowoczesne rozwiązania z zakresu elektronicznych i optoelektronicznych systemów zabezpieczeń, bezzałogowych systemów latających (UAV), analityki obrazu oraz taktycznych systemów wizyjnych.

Od 2007 roku zdobyliśmy zaufanie wielu klientów - służb mundurowych, przedsiębiorstw państwowych, prywatnych oraz integratorów systemów bezpieczeństwa.

Nie tylko dostarczamy innowacyjne rozwiązania, ale również wspieramy naszych klientów na etapie projektowania, wdrażania oraz użytkowania złożonych systemów bezpieczeństwa. Doświadczenie zbierane na przestrzeni lat pozwala nam dobrze rozumieć potrzeby naszych klientów, w czym dodatkowo pomaga nam otwarty dialog służący wymianie wiedzy podczas organizowanych przez nas szkoleń.

Nasze rozwiązania prezentowaliśmy na w wielu publicznych wydarzeniach branżowych: Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego (MSPO), który jest jednym z najważniejszych europejskich imprez targowych w branży, a także targach m.in. Polsecure, Securex, Granice, Europoltech, Euro Target Show.

Organizujemy zamknięte spotkania, szkolenia i pokazy dla służb mundurowych i klientów cywilnych, na których prezentujemy zastosowanie w praktyce oferowanych przez nas specjalistycznych systemów. Oprócz spotkań robimy także prezentacje w terenie, szukając w ich trakcie najlepszych praktyk i standardów.

Większość producentów z którymi współpracujemy wywodzi się z krajów należących do NATO lub dążących do dołączenia do Organizacji.

Posiadamy koncesję Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji na wykonywanie działalności gospodarczej w zakresie obrotu technologią i wyrobami o przeznaczeniu wojskowym lub policyjnym, bronią i amunicją oraz materiałami wybuchowymi.

Ze względu na swój charakter nie wszystkie produkty mogą być prezentowane na naszych stronach internetowych oraz w naszych katalogach.

Zapraszamy do kontaktu w celu poznania pełnej oferty.

www.uniforce.pl
www.tvprzemyslowa.pl

Uniforce Tvprzemyslowa
ul. Bodawska 11
61-309 Poznań

pixelpixelpixel