Producenci

 

Reconeyez

Eneo

Reconeyez to estońska firma z biurami w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. Technologia Reconeyez jest wykorzystywana do ochrony granic państwowych w 34 krajach. Można ją zainstalować od razu wszędzie tam, gdzie nie można umieścić CCTV.

 

SIONYX
Sionyx

 

SIONYX jest firmą działającą w branży fotoniki opartej na krzemie, która opracowuje i produkuje własne przetworniki obrazu CMOS pracujące przy ekstremalnie niskim natężeniu światła oraz wysokowydajne systemy kamer noktowizyjnych. Przetworniki te znacznie zwiększają wydajność urządzeń wykrywających światło, powszechnie używanych w zastosowaniach komercyjnych, przemysłowych, medycznych i obronnych.

Firma współpracuje z Departamentem Obrony Stanów Zjednoczonych (DoD). Firma SIONYX wspiera rząd Stanów Zjednoczonych (Obrona i Wywiad) w zakresie zaawansowanych technologii obrazowania i kamer noktowizyjnych dla programu IVAS (Integrated Visual Augmentation System).

SIONYX współpracuje również z producentami OEM w celu zapewnienia zaawansowanej technologii obrazowania do niestandardowych zastosowań. Firma dostarcza moduły przetworników i kamer, które mogą być konfigurowane i dostosowywane przez klienta do szerokiego wachlarza specjalistycznych zastosowań.

 

Axis

Axis

Kamera Axis to dziś synonim idealnego połączenia jakości obrazu oraz płynności transmisji, co pozwala na uzyskiwanie najwyższej jakości nagrań wideo. Axis Communications jest szwedzkim producentem uznawanym za niekwestionowanego lidera rynku systemów telewizji przemysłowej IP. Firma została założona w 1984 roku, a dziś ma oddziały w 20 krajach i współpracuje z kilkudziesięcioma partnerami na całym świecie. To właśnie Axis zawdzięczamy ogromne możliwości, jakie dało stopniowe przechodzenie z technologii analogowych na cyfrowe, ponieważ firma ta jako pierwsza wprowadziła na rynek kamerę IP. Kolejne propozycje nowych rozwiązań technologicznych, wprowadzanych od lat, znajdują uznanie zarówno wśród specjalistów branży CCTV, jak i rzeszy wiernych odbiorców. Jednym z najbardziej docenianych atutów Axis jest jej szeroka oferta produktów. Znaleźć wśród nich można wysokiej jakości kamery IP, w tym kamery IP megapikselowe, kamery IP bezprzewodowe, kamery IP obrotowe, kamery IP termowizyjne, serwery wideo, rejestratory NVR, oraz oprogramowanie NVR. Pozwalają one zarówno na stworzenie prostych, jak i niezwykle złożonych sieciowych systemów monitoringu. Kamery Axis oraz oprogramowanie do zarządzania materiałem wideo dają możliwość prostego i efektywnego zarządzania systemami nadzoru wizyjnego.

Axis jako pierwszy wprowadził m.in. kodowanie H.264 do kamer IP. Większość wyrobów tego producenta jest objętych 3-letnią gwarancją. Axis nieustannie prowadzi zaawansowane badania nad rozwojem nowych technologii, a tym samym usprawnieniem pracy kamer sieciowych. Produkty Axis są zgodne ze standardem ONVIF praktycznie od początku, ponieważ to właśnie ta firma jest jednym z założycieli projektu.

 

Milestonemilestone


Duński Milestone Systems jest uznanym na całym świecie producentem profesjonalnego oprogramowania do zarządzania systemami telewizji przemysłowej IP.Wszystkie produkty firmy Milestone są stworzone w otwartej architekturze i są kompatybilne z większą ilością kamer IP, wideoserwerów i cyfrowych rejestratorów wideo (DVR) niż jakiekolwiek inne rozwiązania. Produkt XProtect oferuje szeroki, robiący wrażenie wachlarz funkcji aby zapewnić wszystkie potrzeby z dziedziny monitoringu wideo bez względu czy instalacja obejmuje tylko kilka kamer czy kilka tysięcy. Sprawdź dlaczego XProtect jest najlepszym rozwiązaniem w chwili obecnej i w przyszłości. Milestone wspiera produkty kompatybilne ze standardem ONVIF i PSIA.

 

Fujinon


Fujinon to japońska marka firmy Fuji Photo Film Co., Ltd, która produkuje najwyższej jakości soczewki optyczne, obiektywy, a także aparaty cyfrowe i analogowe. Firma powstała w 1940 roku w Odawarze, a aktualnie znana jest w wielu krajach na całym świecie. 

 

CamsatCamsat


Polski producent Camsat specjalizuje się w urządzeniach transmitujących bezprzewodowo sygnał video, audio, oraz telemetrii do zarządzania kamerami obrotowymi PTZ. Ponadto w ofercie znajdziemy również radiolinie przeznaczone dla operatorów kamer telewizyjnych.Profesjonalne rozwiązania radiowe Camsat są najczęściej brane pod uwagę, kiedy nie ma możliwości transmisji sygnału z kamery za pomocą kabla. Urządzenia Camsat pracują w wolnych pasmach radiowych na częstotliwości 5,8GHz.

 

VideotecVideotec


Videotec to włoska firma, skupiająca swoją działalność na produkcji profesjonalnych akcesoriów montażowych dla kamer (obudowy zewnętrzne, wewnętrzne, ognioszczelne, chłodzone cieczą, z zasilaniem Hi-PoE dla kamer IP, wandaloodporne, kopułkowe, uchwyty, adaptery, wysięgniki, spryskiwacze do mycia szyb z wycieraczkami, głowice uchylno-obrotowe). Ponadto w ofercie Videotec znajdziemy profesjonalne reflektory IR, kamery PTZ, kamery PTZ termiczne, krosownice. Wśród produktów Videotec możemy znaleźć również obudowy pozwalające instalować kamery w środowiskach agresywnych, bardzo korozyjnych, bez ryzyka uszkodzenia kamer.

 

Axsol
Axsol


AXSOL jest niemiecką firmą, która projektuje, rozwija i produkuje częściowo i całkowicie samowystarczalne systemy magazynowania energii do użytku mobilnego, półstacjonarnego i stacjonarnego – od wytwarzania, przez magazynowanie, po jej efektywne zużycie. Dzięki linii produktów „ARVEY” otrzymali już Federalną Nagrodę za Wyjątkowo Innowacyjny Projekt w 2016 roku. Otrzymali również nagrodę od Aerospace & Defense Review i są teraz jednym z 10 najlepszych dostawców rozwiązań w zakresie technologii obronnych w Europie na 2021 rok.

 

Lahoux Optics
Lahoux

 

Urządzenia Lahoux Optix wyróżnia wysoka jakość i wzmacniacze obrazu Photonis, XR-5, Gen II Plus, ONYX™ i ECHO / ECHO Plus, które są uznawane za najlepsze na świecie. Wzmacniacze Photonis stanowią serce tradycyjnych urządzeń noktowizyjnych takich jak monokulary, gogle i nakładki do lunet karabinowych.

Nie jest tajemnicą, że część obecnej produkcji odbywa się w innych krajach, jednak wciąż kluczowe dla marki modele wytwarzane są w całości w Holandii. Główny magazyn znajduje się w Holandii, co gwarantuje stosunkowo szybkie dostawy sprzętu oraz sprawny serwis. Istotne jest to, że razem z zakupem urządzeń uzyskujemy także wsparcie doświadczonych pracowników Lahoux Optics.

 

Parklio
Parklio


Rozwiązania Parklio™ czynią Twój parking bezpiecznym i zapewniają połączenie z nim. Jednym kliknięciem możesz kontrolować swoje miejsce parkingowe, udostępniać je innym i optymalizować zapełnienie miejsc. Blokada parkowania Parklio™ jest kontrolowana za pomocą smartfonu, co zapobiega nieuprawnionemu użyciu miejsc parkingowych. Umożliwia kontrolę i proste zarządzanie parkingiem. Zabezpiecz swoje miejsce parkingowe prostą, łatwą w obsłudze, przyjazną dla środowiska i mobilnie kontrolowaną inteligentną blokadą.

 

BeesenseBeesense


Założona w 1996 roku firma BEESENSE specjalizuje się w projektowaniu, opracowywaniu i produkcji zaawansowanych, opartych na technologii wieloczujnikowej rozwiązań wywiadowczych, obserwacyjnych i rozpoznawczych w sektorach bezpieczeństwa wewnętrznego i obrony. Zapewnia holistyczne rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa obwodowego dla zagrożeń międzysektorowych, od niestandardowych koncepcji projektowych i integracji po zarządzanie projektami i ich realizację. Portfolio rozwiązań Beesense zapewnia różnorodne spektrum modułowych, skalowalnych systemów, od stacjonarnych i mobilnych wieloczujników po niezależne źródła zasilania i systemy komunikacyjne dla świadomości sytuacyjnej 360°. Beesense wykorzystuje ponad dwie dekady doświadczenia oraz badań i rozwoju, aby dostarczać zaawansowane technologie. Zapewniamy naszym klientom dostosowane, kompleksowe, wieloczujnikowe rozwiązania ochronne w celu zapewnienia bezpieczeństwa i ciągłej ochrony złożonych, gęsto zaludnionych lub oddalonych obiektów, infrastruktur, przestrzeni publicznych i granic.

 

CT-Video
CT-Video


Firma CT-Video GmbH została założona w 1999 roku przez CeoTronics AG z siedzibą w Rödermark koło Frankfurtu nad Menem. Jako spółka całkowicie zależna, firma reprezentuje niezależny oddział struktury korporacyjnej i zajmuje ważną pozycję na rynku niemieckim i międzynarodowym. Od ponad 20 lat CT-Video GmbH z siedzibą w Lutherstadt Eisleben (Saksonia-Anhalt) opracowuje, produkuje i sprzedaje rozwiązania systemowe i komponenty do komunikacji wideo, audio i danych. Przez lata firma wypracowała zaufaną bazę klientów obejmującą władze, agencje bezpieczeństwa państwa i ochronę ludności, ale także przemysł i rolnictwo. CT-Video GmbH specjalizuje się w niestandardowych mobilnych systemach obrazowania i rozwiązaniach do użytku w trudnych warunkach i trudnych warunkach. Aby zapewnić wysoki standard jakości zgodnie z normą ISO 9001:2015 wszystkie produkty są projektowane przy użyciu najnowocześniejszych narzędzi rozwojowych i technologii konstrukcyjnej 3D.

 

DJI
DJI


DJI jest liderem rynku w kategorii bezzałogowych statków powietrznych znanych powszechnie jako drony. Ta chińska firma specjalizuje się w urządzeniach głównie do użytku komercyjnego, a jej dużym atutem są systemy stabilizacji kamer.

 

Autel
Autel


Autel jest jednym z wiodących producentów i dostawców profesjonalnych narzędzi, urządzeń diagnostycznych i akcesoriów dla rynku motoryzacyjnego na świecie. Tworzy proste w obsłudze, ekonomiczne i innowacyjne produkty wysokiej jakości. Inwestuje co najmniej 20% rocznych przychodów w rozwój nowych produktów. Wszystkie produkty są produkowane zgodnie z najsurowszymi normami międzynarodowymi, standardami jakości i ochrony środowiska, w tym FCC, CE i RoHS. Jesteśmy w stanie zaoferować pełną gamę produktów diagnostycznych: czytników kodów OBD2 serii AutoLink, profesjonalnych diagnoskopów serii MaxiDiag, MaxiDAS i MaxiSys.

 

Parrot
Parrot


Parrot to wiodąca firma zajmująca się dronami. Zapewnia najlepszą w swojej klasie technologię dla inspekcji, służb ratowniczych, strażaków, zespołów poszukiwawczo-ratowniczych, agencji ochrony i specjalistów od pomiarów. Dzięki ANAFI Ai wprowadzili na rynek pierwszy UAV 4G. 4G zmienia zasady gry w branży dronów. Zapewnia solidną łączność między kontrolerem a dronem. Nie ma limitu zasięgu. Drony Parrot posiadają precyzyjną kontrolę na każdą odległość. Dron pozostaje połączony za przeszkodami. Dron jest podłączony do internetu, a 4G umożliwia również przesyłanie plików w locie. Dane można przechowywać w chmurze, a główna aplikacja pilotażowa po raz pierwszy w branży została stworzona jako open source.

 

Yuneec
Autel


W ofercie marki Yuneec znajdziemy zarówno profesjonalne bezzałogowe statki powietrzne, jak i załogowe samoloty elektryczne. Yuneec jest największą na świecie firmą zajmującą się lotnictwem elektrycznym, będąc tym samym świadomym pionierem w kategorii profesjonalnych platform UAV, gotowych do użycia od razu po zakupie.

 

SFC
Autel


Firma SFC posiada w swojej ofercie m.in. ogniwa paliwowe oraz stacje zasilające.

 

Efoy

Efoy

Agregaty prądotwórcze Efoy produkuje niemiecka firma SFC Energy, która jest znana na całym świecie i specjalizuje się w rozwiązaniach dla energetyki mobilnej. Dwie kategorie agregatów dostępne w naszym sklepie to Efoy Comfort i Efoy Pro.

 

Goal Zero


Goal Zero jest największym producentem na świecie mobilnych agregatów i paneli słonecznych. Produkty marki są projektowane z myślą o osobach, które dużo podróżują i potrzebują przenośnych źródeł energii. Dzięki nim mogą korzystać z wielu urządzeń w każdym miejscu - zawdzięczają to możliwości ładowania przez USB. Urządzenia Goal Zero są proste w obsłudze i poprawiają poziom życia użytkowników. 

 

Eneo
Eneo


Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marki Eneo w Polsce - Niemieckiego producenta z branży CCTV, oferującego sprzęt najwyższej jakości. Niemiecka marka Eneo posiada bardzo szerokie spektrum produktów, m.in. rejestratory DVR, kamery analogowe, w tym kamery specjalne (np. narożnikowe), reflektory IR i LED, obiektywy, rejestratory NVR (IP), kamery IP, serwery IP (wideoserwery), krosownice, monitory. Wysoka jakość wykonania i 3 lata gwarancji pozwalają opierać na produktach Eneo bardziej skomplikowane wdrożenia, lub realizować większe wymagania klientów. Jakość produktów podkreśla dodatkowa kontrola towaru w Niemczech przed dystrybucją. Rozwiązania IP są kompatybilne ze standardem ONVIF.

 

zippermast
Autel


Zippermast to zarówno sama marka, jak i unikatowe rozwiązanie zastosowane w wysięgnikach niemieckiego producenta. W Europie Zippermast jest już znany i często wykorzystywany do zadań specjalnych w służbach: policji, straży granicznej i w wojsku. W Polsce to urządzenie dopiero zyskuje na popularności.Firma przeniosła też komercyjne rozwiązanie Fujifilm SX800 do systemu kamer monitorujących dalekiego zasięgu o specyfikacji MIL, odpornego na surowe wymagania zastosowań wojskowych i sił bezpieczeństwa. Obudowa opracowana przez ZIPPERMAST zawiera amortyzowany uchwyt, system ogrzewania i inne rozwiązania techniczne wspierające SX800 w trudnych warunkach środowiskowych i eksploatacyjnych podczas wykorzystywania ich przez siły obronne i policję. Oferuje też wiele sposobów na dodanie dedykowanych akcesoriów, ponieważ każde zadanie wymaga innej konfiguracji. Modułowość pozwala na dodanie do systemu różnych funkcji, np. do przesyłania danych, sterowania akcesoriami lub do korzystania z różnych źródeł zasilania.

 

Oosto
Oosto


Oosto tworzy oprogramowanie do identyfikacji twarzy, oparte na sztucznej inteligencji. Posiada ono szerokie zastosowanie od identyfikacji przestępców, przez analizę zachowań społecznych, po kontrolę dostępu.

 

FFGroup
FFGroup

 

Firmy z FF Group oferują inteligentne rozwiązania bezpieczeństwa na EDGE (procesor kamer wideo IP), które wspierają projekty zarządzania ruchem, kontrolą dostępu i parkingami.

Zaletą zespołu FF Group jest zdolność do projektowania potężnych i wyrafinowanych technologii kontroli ruchu drogowego w prostych i przystępnych cenowo produktach do monitorowania i zarządzania. Bazując na silnym rdzeniu RnD, FF Group wdraża szereg unikalnych, inteligentnych i efektywnych kosztowo rozwiązań. FF Group buduje swoje produkty wykorzystując rozpoznawanie tablic rejestracyjnych pojazdów, marki, modelu, koloru; inteligentne przetwarzanie danych; systemy komunikacji "kamera-kamera".

 

IO Industries
IOI

 

IO Industries Inc. to firma projektująca najnowocześniejsze cyfrowe urządzenia wideo. Od 1991 roku koncentrują się na dostarczaniu klientom wysokowydajnych i wysokiej jakości rozwiązań dla wszystkich rodzajów zastosowań cyfrowego wideo. Produkty są projektowane i wytwarzane w Kanadzie, w siedzibie głównej - w London, Ontario.

Dzięki solidnym fundamentom w dziedzinie nieskompresowanego cyfrowego zapisu wideo o wysokiej przepustowości oraz kompaktowych cyfrowych kamer wideo o wysokiej rozdzielczości, doświadczenie firmy IO Industries pozwala na projektowanie produktów i realizację niestandardowych projektów obejmujących obszary od głębin morskich po przestrzeń kosmiczną.

 

Hikvision


Hikvision Digital Technology Co., Ltd. jest jednym z największych dostawców rozwiązań i urządzeń służących do monitoringu wizyjnego. Firma została założona w 2001, w tym momencie zatrudnia ponad 13,000 pracowników, z czego więcej niż 4,000 to pracownicy odpowiedzialni za badania, rozwój i nowe technologie. Marka Hikvision oferuje produkty z gamy rejestratorów analogowych, sieciowych, hybrydowych, cyfrowych serwerów video, kart kompresji, kamer IP w wysokiej rozdzielczości oraz kamer obrotowych. Firma wprowadziła na rynek również rewolucyjny system Turbo-HD, oparty o technologię HDTVI, który działając na normalnym okablowaniu koncentrycznym dostarcza obraz o rozdzielczości Full-HD lub 3 MPX (w najnowszej serii urządzeń). Kwatery główne znajdują się w chinach w mieście Hangzhou. Hikvision rozwinął się globalnie przez biura regionalne założone w Los Angeles, pokrywając Ameryki, w Amsterdamie pokrywając Europę oraz w Dubaju dla Bliskiego Wschodu. Operuje również na terenach Indii i Rosji. Swoje centrum zarządzania założyło w Hongkongu. Korporacja notowana jest na giełdzie w Shenzen z kapitałem 5.6 miliardów dolarów amerykańskich. W ciągu 5 lat notowania spółki wzrosły ponad trzykrotnie.

 

DahuaDahua


Dahua Technology, to jedna z najbardziej popularnych marek na rynku CCTV. W swojej ofercie posiada sprzęt o bardzo wysokiej jakości, który jednocześnie nie straszy swoją ceną. Sprzęt marki Dahua nie tylko spełni oczekiwania wymagających klientów, jak i również nie zrujnuje ich kieszeni. Inżynierowie firmy codziennie sprawdzają niezawodność sprzętu, opracowują nowe funkcjonalności, a także poprawiają dotychczasowe produkty. Dahua jest jednym z liderów jeżeli chodzi o wprowadzanie nowinek technicznych i rozszerzanie swojego asortymentu. W systemach CCTV Dahua proponuje sprzęt zarówno w wariancie IP, jak i HD-CVI.

 

BCS
BCS


Pod szyldem BCS kryje się szeroki wybór urządzeń do monitoringu wizyjnego oraz telewizji przemysłowej, charakteryzujących się bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny. Kamery BCS, jak i inne produkty tej marki, to sprawdzone i polecane przez profesjonalistów rozwiązania. Wykorzystanie innowacyjnych technologii i sprawdzonych materiałów daje efekt w postaci funkcjonalnych i solidnych urządzeń monitoringu wizyjnego. Bogata oferta BCS składa się z w dużej mierze z rozwiązań analogowych, jak rejestratory DVR, rejestratory hybrydowe, rejestratory mobilne, kamery kolorowe i dzień/noc, kamery szpiegowskie, monitory, jednak nie brakuje również rozwiązań IP, takich jak rejestratory NVR (IP), kamery IP, kamery IP megapikselowe, kamery IP bezprzewodowe, kamery IP obrotowe PTZ. Marka BCS istnieje od 2008 roku, a oferowaną funkcjonalnością i niezawodnością urządzeń zdołała przekonać do siebie nawet najbardziej wymagających Klientów. Rejestratory czy kamery BCS doskonale sprawdzają się zarówno w przypadku użytkowników prywatnych, jak i biznesowych, zapewniając bezpieczeństwo na terenie domów, magazynów czy parkingów. Produkty BCS są zgodne z ONVIF, jak i PSIA.

 

Neovo
Neovo


AG Neovo to jeden z globalnych liderów wśród dostawców wyświetlaczy i monitorów. Firma zajmuje się dostarczaniem rozwiązań zarówno na rynki dla profesjonalistów (np. CCTV), jak i dla pojednczych konsumentów. Sama nazwa pochodzi od greckich słów Neo i Vo, co można przetłumaczyć, jako Nowa Wizja. Wyświetlacze Neovo można spotkać obecnie w wielu miejscach: posterunki policji, labolatoria, klasy szkolne, czy pięciogwiazdkowe hotele to tylko część miejsc w których używany jest sprzęt tej marki. Celem firmy jest tworzenie urządzeń, które łączą w sobie funkcjonalność i estetykę. Tak by każdy klient mógł znaleźć monitor odpowiedni dla jego działalnośći. Estetyka produktu jest dla firmy szczególnie ważna, jako, że wyświetlacze Neovo mają na celu skupiać wzrok użytkowników – dlatego muszą prezentować się doskonale. W dowodzie uznania za unikalne i piękne projekty firma otrzymała niedawno nagrodę iF za design swoich monitorów.

Dbamy o Twoją prywatność

Sklep korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zamknij
pixelpixelpixel