Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Producenci

PRODUCENCI

 

Reconeyez

Reconeyez

Reconeyez to estońska firma z biurami w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. Technologia Reconeyez jest wykorzystywana do ochrony granic państwowych w 34 krajach. Można ją zainstalować od razu wszędzie tam, gdzie nie można umieścić CCTV.

 

Skydio

Skydio

Skydio to wiodący amerykański producent dronów i światowy lider w technologii lotów autonomicznych.
Skydio wykorzystuje przełomową sztuczną inteligencję do tworzenia najbardziej inteligentnych maszyn latających na świecie do użytku przez konsumentów prywatnych, przedsiębiorstwa i klientów rządowych. Założona w 2014 roku firma Skydio składa się z wiodących ekspertów w dziedzinie sztucznej inteligencji, robotyki, kamer i pojazdów elektrycznych z czołowych firm, laboratoriów badawczych i uniwersytetów z całego świata.
Skydio projektuje, montuje i obsługuje swoje produkty w Stanach Zjednoczonych, a jego główna siedziba znajduje się w Redwood City w Kalifornii. Skydio cieszy się zaufaniem wiodących przedsiębiorstw z różnych sektorów przemysłu i jest wspierany przez czołowych inwestorów i partnerów strategicznych.

 

SIONYX
Sionyx

 

SIONYX jest firmą działającą w branży fotoniki opartej na krzemie, która opracowuje i produkuje własne przetworniki obrazu CMOS pracujące przy ekstremalnie niskim natężeniu światła oraz wysokowydajne systemy kamer noktowizyjnych. Przetworniki te znacznie zwiększają wydajność urządzeń wykrywających światło, powszechnie używanych w zastosowaniach komercyjnych, przemysłowych, medycznych i obronnych.

Firma współpracuje z Departamentem Obrony Stanów Zjednoczonych (DoD). Firma SIONYX wspiera rząd Stanów Zjednoczonych (Obrona i Wywiad) w zakresie zaawansowanych technologii obrazowania i kamer noktowizyjnych dla programu IVAS (Integrated Visual Augmentation System).

SIONYX współpracuje również z producentami OEM w celu zapewnienia zaawansowanej technologii obrazowania do niestandardowych zastosowań. Firma dostarcza moduły przetworników i kamer, które mogą być konfigurowane i dostosowywane przez klienta do szerokiego wachlarza specjalistycznych zastosowań.

 

Sensoguard
Sensoguard

 

SensoGuard jest uznanym wykonawcą zabezpieczeń sejsmicznych dla Izraelskich Sił Obronnych (IDF) i innych wiodących światowych sił zbrojnych, organów ścigania i firm z sektora obronnego na całym świecie.

 

Fujinon


Fujinon to japońska marka firmy Fuji Photo Film Co., Ltd, która produkuje najwyższej jakości soczewki optyczne, obiektywy, a także aparaty cyfrowe i analogowe. Firma powstała w 1940 roku w Odawarze, a aktualnie znana jest w wielu krajach na całym świecie. 

 

Eomax


Eomax projektuje i produkuje technologię zdalnego podglądu do zastosowań w obronności, poszukiwaniach i ratownictwie oraz na rynkach przemysłowych. Oferta produktów firmy Eomax koncentruje się na specyficznych dla rynku wersjach systemu Wolf Pack™. Wolf Pack to stale rozwijająca się rodzina konfigurowalnych w terenie komponentów modułowych przyrządów , które zapewniają użytkownikom maksymalną elastyczność wyświetlania w różnych zastosowaniach.

 

Sky sapience


Sky sapience to izraelska firma będąca wiodącym światowym dostawcą wznoszących się platform na uwięzi. Linia produktów HoverMast obejmuje wszechstronne platformy na uwiezi, sprawdzone w warunkach obronnych i wojskowych. Dzieki wyjatkowemu stosunkowi wielkosci do ładownosci, HoverMast moze byc obsługiwany z róznych pojazdów lub statków morskich.

 

Lahoux Optics
Lahoux

 

Urządzenia Lahoux Optix wyróżnia wysoka jakość i wzmacniacze obrazu Photonis, XR-5, Gen II Plus, ONYX™ i ECHO / ECHO Plus, które są uznawane za najlepsze na świecie. Wzmacniacze Photonis stanowią serce tradycyjnych urządzeń noktowizyjnych takich jak monokulary, gogle i nakładki do lunet karabinowych.

Nie jest tajemnicą, że część obecnej produkcji odbywa się w innych krajach, jednak wciąż kluczowe dla marki modele wytwarzane są w całości w Holandii. Główny magazyn znajduje się w Holandii, co gwarantuje stosunkowo szybkie dostawy sprzętu oraz sprawny serwis. Istotne jest to, że razem z zakupem urządzeń uzyskujemy także wsparcie doświadczonych pracowników Lahoux Optics.

 

Milestonemilestone


Duński Milestone Systems jest uznanym na całym świecie producentem profesjonalnego oprogramowania do zarządzania systemami telewizji przemysłowej IP.Wszystkie produkty firmy Milestone są stworzone w otwartej architekturze i są kompatybilne z większą ilością kamer IP, wideoserwerów i cyfrowych rejestratorów wideo (DVR) niż jakiekolwiek inne rozwiązania. Produkt XProtect oferuje szeroki, robiący wrażenie wachlarz funkcji aby zapewnić wszystkie potrzeby z dziedziny monitoringu wideo bez względu czy instalacja obejmuje tylko kilka kamer czy kilka tysięcy. Sprawdź dlaczego XProtect jest najlepszym rozwiązaniem w chwili obecnej i w przyszłości. Milestone wspiera produkty kompatybilne ze standardem ONVIF i PSIA.

 

VideotecVideotec


Videotec to włoska firma, skupiająca swoją działalność na produkcji profesjonalnych akcesoriów montażowych dla kamer (obudowy zewnętrzne, wewnętrzne, ognioszczelne, chłodzone cieczą, z zasilaniem Hi-PoE dla kamer IP, wandaloodporne, kopułkowe, uchwyty, adaptery, wysięgniki, spryskiwacze do mycia szyb z wycieraczkami, głowice uchylno-obrotowe). Ponadto w ofercie Videotec znajdziemy profesjonalne reflektory IR, kamery PTZ, kamery PTZ termiczne, krosownice. Wśród produktów Videotec możemy znaleźć również obudowy pozwalające instalować kamery w środowiskach agresywnych, bardzo korozyjnych, bez ryzyka uszkodzenia kamer.

 

Parrot
Parrot


Parrot to wiodąca firma zajmująca się dronami. Zapewnia najlepszą w swojej klasie technologię dla inspekcji, służb ratowniczych, strażaków, zespołów poszukiwawczo-ratowniczych, agencji ochrony i specjalistów od pomiarów. Dzięki ANAFI Ai wprowadzili na rynek pierwszy UAV 4G. 4G zmienia zasady gry w branży dronów. Zapewnia solidną łączność między kontrolerem a dronem. Nie ma limitu zasięgu. Drony Parrot posiadają precyzyjną kontrolę na każdą odległość. Dron pozostaje połączony za przeszkodami. Dron jest podłączony do internetu, a 4G umożliwia również przesyłanie plików w locie. Dane można przechowywać w chmurze, a główna aplikacja pilotażowa po raz pierwszy w branży została stworzona jako open source.

 

Axis

Axis

Kamera Axis to dziś synonim idealnego połączenia jakości obrazu oraz płynności transmisji, co pozwala na uzyskiwanie najwyższej jakości nagrań wideo. Axis Communications jest szwedzkim producentem uznawanym za niekwestionowanego lidera rynku systemów telewizji przemysłowej IP. Firma została założona w 1984 roku, a dziś ma oddziały w 20 krajach i współpracuje z kilkudziesięcioma partnerami na całym świecie. To właśnie Axis zawdzięczamy ogromne możliwości, jakie dało stopniowe przechodzenie z technologii analogowych na cyfrowe, ponieważ firma ta jako pierwsza wprowadziła na rynek kamerę IP. Kolejne propozycje nowych rozwiązań technologicznych, wprowadzanych od lat, znajdują uznanie zarówno wśród specjalistów branży CCTV, jak i rzeszy wiernych odbiorców. Jednym z najbardziej docenianych atutów Axis jest jej szeroka oferta produktów. Znaleźć wśród nich można wysokiej jakości kamery IP, w tym kamery IP megapikselowe, kamery IP bezprzewodowe, kamery IP obrotowe, kamery IP termowizyjne, serwery wideo, rejestratory NVR, oraz oprogramowanie NVR. Pozwalają one zarówno na stworzenie prostych, jak i niezwykle złożonych sieciowych systemów monitoringu. Kamery Axis oraz oprogramowanie do zarządzania materiałem wideo dają możliwość prostego i efektywnego zarządzania systemami nadzoru wizyjnego.

Axis jako pierwszy wprowadził m.in. kodowanie H.264 do kamer IP. Większość wyrobów tego producenta jest objętych 3-letnią gwarancją. Axis nieustannie prowadzi zaawansowane badania nad rozwojem nowych technologii, a tym samym usprawnieniem pracy kamer sieciowych. Produkty Axis są zgodne ze standardem ONVIF praktycznie od początku, ponieważ to właśnie ta firma jest jednym z założycieli projektu.

 

Zippermast
Zippermast


Zippermast to zarówno sama marka, jak i unikatowe rozwiązanie zastosowane w wysięgnikach niemieckiego producenta. W Europie Zippermast jest już znany i często wykorzystywany do zadań specjalnych w służbach: policji, straży granicznej i w wojsku. W Polsce to urządzenie dopiero zyskuje na popularności.Firma przeniosła też komercyjne rozwiązanie Fujifilm SX800 do systemu kamer monitorujących dalekiego zasięgu o specyfikacji MIL, odpornego na surowe wymagania zastosowań wojskowych i sił bezpieczeństwa. Obudowa opracowana przez ZIPPERMAST zawiera amortyzowany uchwyt, system ogrzewania i inne rozwiązania techniczne wspierające SX800 w trudnych warunkach środowiskowych i eksploatacyjnych podczas wykorzystywania ich przez siły obronne i policję. Oferuje też wiele sposobów na dodanie dedykowanych akcesoriów, ponieważ każde zadanie wymaga innej konfiguracji. Modułowość pozwala na dodanie do systemu różnych funkcji, np. do przesyłania danych, sterowania akcesoriami lub do korzystania z różnych źródeł zasilania.

 

FFGroup
FFGroup

 

Firmy z FF Group oferują inteligentne rozwiązania bezpieczeństwa na EDGE (procesor kamer wideo IP), które wspierają projekty zarządzania ruchem, kontrolą dostępu i parkingami.

Zaletą zespołu FF Group jest zdolność do projektowania potężnych i wyrafinowanych technologii kontroli ruchu drogowego w prostych i przystępnych cenowo produktach do monitorowania i zarządzania. Bazując na silnym rdzeniu RnD, FF Group wdraża szereg unikalnych, inteligentnych i efektywnych kosztowo rozwiązań. FF Group buduje swoje produkty wykorzystując rozpoznawanie tablic rejestracyjnych pojazdów, marki, modelu, koloru; inteligentne przetwarzanie danych; systemy komunikacji "kamera-kamera".

 

IO Industries
IOI

 

IO Industries Inc. to firma projektująca najnowocześniejsze cyfrowe urządzenia wideo. Od 1991 roku koncentrują się na dostarczaniu klientom wysokowydajnych i wysokiej jakości rozwiązań dla wszystkich rodzajów zastosowań cyfrowego wideo. Produkty są projektowane i wytwarzane w Kanadzie, w siedzibie głównej - w London, Ontario.

Dzięki solidnym fundamentom w dziedzinie nieskompresowanego cyfrowego zapisu wideo o wysokiej przepustowości oraz kompaktowych cyfrowych kamer wideo o wysokiej rozdzielczości, doświadczenie firmy IO Industries pozwala na projektowanie produktów i realizację niestandardowych projektów obejmujących obszary od głębin morskich po przestrzeń kosmiczną.

 

AIcuda


AICUDA TECHNOLOGY jest rozpoznawany jako lider zaawansowanej analityki wideo, która pozwala na łatwą zmianę surowego materiału filmowego z monitoringu CCTV w specjalistyczne narzędzie, dzięki któremu szybko i automatycznie wykryjemy podejrzane lub niebezpieczne zachowania i zdarzenia. Korzystające z sztucznej inteligencji oprogramowanie analityczne AICUDA działa w współpracy z wieloma innymi typami oprogramowania oraz jest kompatybilne z szerokim zakresem hardware'u. Swoją skuteczność zawdzięcza uczeniu maszynowemu, zaawansowanej budowie oraz AI.

 

Oosto
Oosto


Oosto tworzy oprogramowanie do identyfikacji twarzy, oparte na sztucznej inteligencji. Posiada ono szerokie zastosowanie od identyfikacji przestępców, przez analizę zachowań społecznych, po kontrolę dostępu.

 

Camsat
Camsat


Camsat to polski producent bezprzewodowych systemów CCTV, przeznaczonych dla służb specjalnych, ochrony i przemysłu. Specjalizuje się w produkcji urządzeń bezprzewodowych, a systemy firmy są sprzedawane w ponad 20 krajach na całym świecie.

pixelpixelpixel