Producenci

 

Eneo

Eneo

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marki Eneo w Polsce  - Niemieckiego producenta z branży CCTV, oferującego sprzęt najwyższej jakości.

Niemiecka marka Eneo posiada bardzo szerokie spektrum produktów, m.in. rejestratory DVR, kamery analogowe, w tym kamery specjalne (np. narożnikowe), reflektory IR i LED, obiektywy, rejestratory NVR (IP), kamery IP, serwery IP (wideoserwery), krosownice, monitory. Wysoka jakość wykonania i 3 lata gwarancji pozwalają opierać na produktach Eneo bardziej skomplikowane wdrożenia, lub realizować większe wymagania klientów. Jakość produktów podkreśla dodatkowa kontrola towaru w Niemczech przed dystrybucją. Rozwiązania IP są kompatybilne ze standardem ONVIF.

 

Axis

Axis

Kamera Axis to dziś synonim idealnego połączenia jakości obrazu oraz płynności transmisji, co pozwala na uzyskiwanie najwyższej jakości nagrań wideo. Axis Communications jest szwedzkim producentem uznawanym za niekwestionowanego lidera rynku systemów telewizji przemysłowej IP. Firma została założona w 1984 roku, a dziś ma oddziały w 20 krajach i współpracuje z kilkudziesięcioma partnerami na całym świecie. To właśnie Axis zawdzięczamy ogromne możliwości, jakie dało stopniowe przechodzenie z technologii analogowych na cyfrowe, ponieważ firma ta jako pierwsza wprowadziła na rynek kamerę IP. Kolejne propozycje nowych rozwiązań technologicznych, wprowadzanych od lat, znajdują uznanie zarówno wśród specjalistów branży CCTV, jak i rzeszy wiernych odbiorców. Jednym z najbardziej docenianych atutów Axis jest jej szeroka oferta produktów. Znaleźć wśród nich można wysokiej jakości kamery IP, w tym kamery IP megapikselowe, kamery IP bezprzewodowe, kamery IP obrotowe, kamery IP termowizyjne, serwery wideo, rejestratory NVR, oraz oprogramowanie NVR. Pozwalają one zarówno na stworzenie prostych, jak i niezwykle złożonych sieciowych systemów monitoringu. Kamery Axis oraz oprogramowanie do zarządzania materiałem wideo dają możliwość prostego i efektywnego zarządzania systemami nadzoru wizyjnego.

Axis jako pierwszy wprowadził m.in. kodowanie H.264 do kamer IP. Większość wyrobów tego producenta jest objętych 3-letnią gwarancją. Axis nieustannie prowadzi zaawansowane badania nad rozwojem nowych technologii, a tym samym usprawnieniem pracy kamer sieciowych. Produkty Axis są zgodne ze standardem ONVIF praktycznie od początku, ponieważ to właśnie ta firma jest jednym z założycieli projektu.

 

Milestonemilestone


Duński Milestone Systems jest uznanym na całym świecie producentem profesjonalnego oprogramowania do zarządzania systemami telewizji przemysłowej IP.Wszystkie produkty firmy Milestone są stworzone w otwartej architekturze i są kompatybilne z większą ilością kamer IP, wideoserwerów i cyfrowych rejestratorów wideo (DVR) niż jakiekolwiek inne rozwiązania. Produkt XProtect oferuje szeroki, robiący wrażenie wachlarz funkcji aby zapewnić wszystkie potrzeby z dziedziny monitoringu wideo bez względu czy instalacja obejmuje tylko kilka kamer czy kilka tysięcy. Sprawdź dlaczego XProtect jest najlepszym rozwiązaniem w chwili obecnej i w przyszłości. Milestone wspiera produkty kompatybilne ze standardem ONVIF i PSIA.

 

CamsatCamsat


Polski producent Camsat specjalizuje się w urządzeniach transmitujących bezprzewodowo sygnał video, audio, oraz telemetrii do zarządzania kamerami obrotowymi PTZ. Ponadto w ofercie znajdziemy również radiolinie przeznaczone dla operatorów kamer telewizyjnych.Profesjonalne rozwiązania radiowe Camsat są najczęściej brane pod uwagę, kiedy nie ma możliwości transmisji sygnału z kamery za pomocą kabla. Urządzenia Camsat pracują w wolnych pasmach radiowych na częstotliwości 5,8GHz.

 

ReconeyezReconeyez to estońska firma z biurami w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. Technologia Reconeyez jest wykorzystywana do ochrony granic państwowych w 34 krajach. Można ją zainstalować od razu wszędzie tam, gdzie nie można umieścić CCTV.

 

Mobeye
Mobeye


Firma Mobeye specjalizuje się w wysokiej jakości alarmach GSM/GPRS i technologii telemetrycznej. Produkty Mobeye charakteryzują się elastycznością konfiguracji, przyjaznością wobec użytkownika i wyjątkowo niskim zużyciem energii. Mobeye ma na celu projektowanie i sprzedaż produktów, które przyczyniają się do budowania bezpieczniejszego świata dla swoich klientów. W naszej ofercie dysponujemy różnorodną ofertą produktów alarmowych. Najciekawsze produkty firmy to np: alarm poziomu wody, lub czujnik temperatury.

 

Dahua
Dahua


Dahua Technology, to jedna z najbardziej popularnych marek na rynku CCTV. W swojej ofercie posiada sprzęt o bardzo wysokiej jakości, który jednocześnie nie straszy swoją ceną. Sprzęt marki Dahua nie tylko spełni oczekiwania wymagających klientów, jak i również nie zrujnuje ich kieszeni. Inżynierowie firmy codziennie sprawdzają niezawodność sprzętu, opracowują nowe funkcjonalności, a także poprawiają dotychczasowe produkty. Dahua jest jednym z liderów jeżeli chodzi o wprowadzanie nowinek technicznych i rozszerzanie swojego asortymentu. W systemach CCTV Dahua proponuje sprzęt zarówno w wariancie IP, jak i HD-CVI.

 

Hikvision


Hikvision Digital Technology Co., Ltd. jest jednym z największych dostawców rozwiązań i urządzeń służących do monitoringu wizyjnego. Firma została założona w 2001, w tym momencie zatrudnia ponad 13,000 pracowników, z czego więcej niż 4,000 to pracownicy odpowiedzialni za badania, rozwój i nowe technologie. Marka Hikvision oferuje produkty z gamy rejestratorów analogowych, sieciowych, hybrydowych, cyfrowych serwerów video, kart kompresji, kamer IP w wysokiej rozdzielczości oraz kamer obrotowych. Firma wprowadziła na rynek również rewolucyjny system Turbo-HD, oparty o technologię HDTVI, który działając na normalnym okablowaniu koncentrycznym dostarcza obraz o rozdzielczości Full-HD lub 3 MPX (w najnowszej serii urządzeń). Kwatery główne znajdują się w chinach w mieście Hangzhou. Hikvision rozwinął się globalnie przez biura regionalne założone w Los Angeles, pokrywając Ameryki, w Amsterdamie pokrywając Europę oraz w Dubaju dla Bliskiego Wschodu. Operuje również na terenach Indii i Rosji. Swoje centrum zarządzania założyło w Hongkongu. Korporacja notowana jest na giełdzie w Shenzen z kapitałem 5.6 miliardów dolarów amerykańskich. W ciągu 5 lat notowania spółki wzrosły ponad trzykrotnie.

 

BCS
BCS


Pod szyldem BCS kryje się szeroki wybór urządzeń do monitoringu wizyjnego oraz telewizji przemysłowej, charakteryzujących się bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny. Kamery BCS, jak i inne produkty tej marki, to sprawdzone i polecane przez profesjonalistów rozwiązania. Wykorzystanie innowacyjnych technologii i sprawdzonych materiałów daje efekt w postaci funkcjonalnych i solidnych urządzeń monitoringu wizyjnego. Bogata oferta BCS składa się z w dużej mierze z rozwiązań analogowych, jak rejestratory DVR, rejestratory hybrydowe, rejestratory mobilne, kamery kolorowe i dzień/noc, kamery szpiegowskie, monitory, jednak nie brakuje również rozwiązań IP, takich jak rejestratory NVR (IP), kamery IP, kamery IP megapikselowe, kamery IP bezprzewodowe, kamery IP obrotowe PTZ. Marka BCS istnieje od 2008 roku, a oferowaną funkcjonalnością i niezawodnością urządzeń zdołała przekonać do siebie nawet najbardziej wymagających Klientów. Rejestratory czy kamery BCS doskonale sprawdzają się zarówno w przypadku użytkowników prywatnych, jak i biznesowych, zapewniając bezpieczeństwo na terenie domów, magazynów czy parkingów. Produkty BCS są zgodne z ONVIF, jak i PSIA.

 

Vivotek
Vivotek


Firma Vivotek to jeden z globalnych liderów jeżeli chodzi o rozwiązania w zakresie sieciowych systemów monitorowania. wizyjnego CCTV IP. Od powstania firmy w roku 2000 specjalizuje się ona w zaopatrywaniu rynku w najnowsze rozwiązania w kwestii kamer sieciowych. Kamery firmy Vivotek są powszechnie używane w systemach monitoringu opartych na technologii IP. Wielka różnorodność kamer Vivotek pozwala znaleźć dla nich zastosowanie w najróżniejszych systemach monitorowania. Bardzo bogata gama produktów pozwala znaleźć coś dla siebie nawet najbardziej wymagającym i niezdecydowanym klientom. 

 

Fujinon


Fujinon to japońska marka firmy Fuji Photo Film Co., Ltd, która produkuje najwyższej jakości soczewki optyczne, obiektywy, a także aparaty cyfrowe i analogowe. Firma powstała w 1940 roku w Odawarze, a aktualnie znana jest w wielu krajach na całym świecie. 

 

Efoy

Efoy logo

Agregaty prądotwórcze Efoy produkuje niemiecka firma SFC Energy, która jest znana na całym świecie i specjalizuje się w rozwiązaniach dla energetyki mobilnej. Dwie kategorie agregatów dostępne w naszym sklepie to Efoy Comfort i Efoy Pro.

 

Siemens


Siemens to światowy koncern, którego działalność obejmuje branże: elektrotechniczną, energetyczną i telekomunikacyjną. Innowacyjne rozwiązania w zakresie elektronicznych zabezpieczeń i bezpieczeństwa przeciwpożarowego pomagają ludziom na całym świecie, zapewniają im komfort i poprawiają warunki życia - po to, żeby mogli skupić się na rozwijaniu swoich działalności. Siemens w Polsce skupia się na automatyzacji, digitalizacji i elektryfikacji, ceniąc sobie efektywne czerpanie z naturalnych zasobów i dbając o środowisko.

 

Goal Zero


Goal Zero jest największym producentem na świecie mobilnych agregatów i paneli słonecznych. Produkty marki są projektowane z myślą o osobach, które dużo podróżują i potrzebują przenośnych źródeł energii. Dzięki nim mogą korzystać z wielu urządzeń w każdym miejscu - zawdzięczają to możliwości ładowania przez USB. Urządzenia Goal Zero są proste w obsłudze i poprawiają poziom życia użytkowników. 

 

FlirFlir


Flir to amerykański producent kamer termowizyjnych, które stanowią bardzo ciekawą alterntywą dla standardowych rozwiązań telewizji przemysłowej, lub CCTV IP. W sytuacji, gdy potrzebujemy system wczesnej detekcji, zwłaszcza przy rozległych obszarach, termowizja jest bardzo dobrym rozwiązaniem.W sprawnym działaniu systemu nie przeszkadza brak oświetlenia, zadymienie, mgła, kurz, duże odległości (detekcja człowieka do 2,1km, rozpoznanie do 540m, identyfikacja do 270m, detekcja samochodu osobowego do 5,3km, rozpoznanie do 1,5km, identyfikacja do 760m).W ofercie Flir mamy dostępne kamery stacjonarne analogowe i IP, PTZ, połączona w jednym module PTZ kamera termowizyjna z kamerą standardową telewizji przemysłowej, oraz podręczna kamera.

 

VideotecVideotec


Videotec to włoska firma, skupiająca swoją działalność na produkcji profesjonalnych akcesoriów montażowych dla kamer (obudowy zewnętrzne, wewnętrzne, ognioszczelne, chłodzone cieczą, z zasilaniem Hi-PoE dla kamer IP, wandaloodporne, kopułkowe, uchwyty, adaptery, wysięgniki, spryskiwacze do mycia szyb z wycieraczkami, głowice uchylno-obrotowe). Ponadto w ofercie Videotec znajdziemy profesjonalne reflektory IR, kamery PTZ, kamery PTZ termiczne, krosownice. Wśród produktów Videotec możemy znaleźć również obudowy pozwalające instalować kamery w środowiskach agresywnych, bardzo korozyjnych, bez ryzyka uszkodzenia kamer.

 

Sony
Sony


SONY to szeroko znana japońska firma, zajmująca się elektroniką użytkową. Dział telewizji przemysłowej CCTV jest tylko elementem całego przedsiębiorstwa, ale jest znany na rynku z wysokiej klasy produktów. Propozycje firmy SONY dotyczą zarówno urządzeń analogowych, jak i CCTV IP. O ile rozwiązania analogowe to głównie kamery kompaktowe kolorowe, dzień/noc, oraz kamery kopułkowe, o tyle oferta monitoringu IP przedstawia sobą znacznie większy rozmach.Do dyspozycji mamy kamery IP (również megapikselowe), kamery IP bezprzewodowe, kamery IP obrotowe PTZ (również megapikselowe), rejestratory NVR (IP), oprogramowanie NVR, serwery IP (wideoserwery). Produkty SONY są zgodne ze standardem ONVIF, ponieważ firma SONY jest jednym z trzech założycieli tego projektu.

 

IDIS
IDIS


IDIS jest globalnym producentem sprzętu CCTV. Firma zajmuje się projektowaniem, rozwijaniem, a także produkcją rozwiązań w zakresie monitoringu. Sprzęt ten znajduje szerokie zastosowanie zarówno w sektorze prywatnym, jak i publicznym. Jako największy producent sprzętu do monitoringu w Korei Południowej posiadający fabryki i biura na obrzeżach Seulu, IDIS działa w 50 krajach gdzie posiada ponad 100 partnerów strategicznych. IDIS jest jednym z światowych liderów jeżeli chodzi o rozwiązania CCTV – ponad 2 miliony rejestratorów i 16,5 milionów kamer zainstalowanych na całym świecie mówi samo za siebie. Rozwiązania firmy IDIS odpowiadają na potrzeby branży CCTV, która z roku na rok jest coraz bardziej wymagająca. Dzięki zaprojektowaniu łatwych do obsułgi całościowych systemów monitoringu IDIS pozostaje jedną z najchętniej wbieranych marek CCTV.

 

Omnicharge

Omnicharge logo

Omnicharge to firma produkująca powerbanki z gniazdem 230V, dzięki któremu można naładować nie tylko smartfona, ale też laptop, tablet, aparat cyfrowy, a nawet drona.

 

Neovo
Neovo


AG Neovo to jeden z globalnych liderów wśród dostawców wyświetlaczy i monitorów. Firma zajmuje się dostarczaniem rozwiązań zarówno na rynki dla profesjonalistów (np. CCTV), jak i dla pojednczych konsumentów. Sama nazwa pochodzi od greckich słów Neo i Vo, co można przetłumaczyć, jako Nowa Wizja. Wyświetlacze Neovo można spotkać obecnie w wielu miejscach: posterunki policji, labolatoria, klasy szkolne, czy pięciogwiazdkowe hotele to tylko część miejsc w których używany jest sprzęt tej marki. Celem firmy jest tworzenie urządzeń, które łączą w sobie funkcjonalność i estetykę. Tak by każdy klient mógł znaleźć monitor odpowiedni dla jego działalnośći. Estetyka produktu jest dla firmy szczególnie ważna, jako, że wyświetlacze Neovo mają na celu skupiać wzrok użytkowników – dlatego muszą prezentować się doskonale. W dowodzie uznania za unikalne i piękne projekty firma otrzymała niedawno nagrodę iF za design swoich monitorów.

 

Mobotix
Mobotix


Niemiecka marka Mobotix to przede wszystkim nowatorskie spojrzenie na systemy telewizji przemysłowej IP. Technologia hemisferyczna, kamery z 2-ma niezależnymi przetwornikami, własny kodek obrazu MxPEG, koncepcja decentralizacji systemu poprzez zapis obrazu również na kartach SD w kamerze, to część z samodzielnie wdrażanych innowacji. W ofercie znajdują się kamery IP megapikselowe oraz dołączane do nich za darmo oprogramowanie NVR (IP) oraz akcesoria.Instalacje systemów monitoringu opartych o produkty Mobotix, wyróżnia nie tylko wysoka jakość nagrań, ale również prostota montażu i estetyka ze względu na nieszablonowe wzornictwo.

 

Lahoux Optics
Mobotix

 

Urządzenia Lahoux Optix wyróżnia wysoka jakość i wzmacniacze obrazu Photonis, XR-5, Gen II Plus, ONYX™ i ECHO / ECHO Plus, które są uznawane za najlepsze na świecie. Wzmacniacze Photonis stanowią serce tradycyjnych urządzeń noktowizyjnych takich jak monokulary, gogle i nakładki do lunet karabinowych.

Nie jest tajemnicą, że część obecnej produkcji odbywa się w innych krajach, jednak wciąż kluczowe dla marki modele wytwarzane są w całości w Holandii. Główny magazyn znajduje się w Holandii, co gwarantuje stosunkowo szybkie dostawy sprzętu oraz sprawny serwis. Istotne jest to, że razem z zakupem urządzeń uzyskujemy także wsparcie doświadczonych pracowników Lahoux Optics.

 

FFGroup
Mobotix

 

Firmy z FF Group oferują inteligentne rozwiązania bezpieczeństwa na EDGE (procesor kamer wideo IP), które wspierają projekty zarządzania ruchem, kontrolą dostępu i parkingami.

Zaletą zespołu FF Group jest zdolność do projektowania potężnych i wyrafinowanych technologii kontroli ruchu drogowego w prostych i przystępnych cenowo produktach do monitorowania i zarządzania. Bazując na silnym rdzeniu RnD, FF Group wdraża szereg unikalnych, inteligentnych i efektywnych kosztowo rozwiązań. FF Group buduje swoje produkty wykorzystując rozpoznawanie tablic rejestracyjnych pojazdów, marki, modelu, koloru; inteligentne przetwarzanie danych; systemy komunikacji "kamera-kamera".

 

IO Industries
Mobotix

 

IO Industries Inc. to firma projektująca najnowocześniejsze cyfrowe urządzenia wideo. Od 1991 roku koncentrują się na dostarczaniu klientom wysokowydajnych i wysokiej jakości rozwiązań dla wszystkich rodzajów zastosowań cyfrowego wideo. Produkty są projektowane i wytwarzane w Kanadzie, w siedzibie głównej - w London, Ontario.

Dzięki solidnym fundamentom w dziedzinie nieskompresowanego cyfrowego zapisu wideo o wysokiej przepustowości oraz kompaktowych cyfrowych kamer wideo o wysokiej rozdzielczości, doświadczenie firmy IO Industries pozwala na projektowanie produktów i realizację niestandardowych projektów obejmujących obszary od głębin morskich po przestrzeń kosmiczną.

Dbamy o Twoją prywatność

Sklep korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zamknij
pixelpixel