Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Aktualności

FBI i CISA ostrzegają przed zagrożeniami związanymi z wykorzystywaniem chińskich dronów
Przedsiębiorstwa i instytucje wykorzystujące drony chińskiej produkcji mogą być narażone na szereg poważnych zagrożeń, ze względu na ambicje Chin i szczególne relacje na linii biznes-państwo w Chinach. FBI i CISA wydały w tej sprawie oficjalne ostrzeżenie. Jest ono skierowane dla amerykańskich operatorów infrastruktury krytycznej, ale zawiera cenne informacje także dla polskich firm i organizacji.
Czytaj więcej
Skydio Autonomy

Drony Skydio wykorzystują sześć kamer 4K do utworzenia trójwymiarowej mapy otoczenia, algorytmy uczenia głębokiego do zrozumienia tego, co widzą, oraz zaawansowaną sztuczną inteligencję w celu przewidywania, co się wydarzy i podejmowania inteligentnych decyzji.

Zapraszamy po więcej informacji:

Czytaj więcej
Sionyx Opsin
Technologia OPSIN zapewnia możliwość widzenia kolorów przy słabym oświetleniu oraz cyfrową jakość wyświetlania, nagrywania i nawigacji, dzięki którym praca z urządzeniem to większa precyzja, wydajność i bogactwo informacji. Szczegółowość obrazu i gromadzenie danych pomagają podejmować decyzje taktyczne i podnoszą kompetencje — urządzenie oferuje zaawansowane możliwości, których nie znajdziesz w innych noktowizorach.
Czytaj więcej
Spotkaj się z nami na V EDYCJI WSCHODNIEJ KONFERENCJI I TARGACH OCHRONY GRANIC | 29 WRZEŚNIA 2022 | WARSZAWA
Wschodnia Konferencja  i Targi Ochrony Granic „GRANICE” to jedyne w Polsce wydarzenie w całości poświęcone różnym aspektom ochrony granic (m.in.: modernizacja techniczna formacji granicznych) oraz prezentacji społeczeństwu formacji: Straży Granicznej i Służby Celno-Skarbowej i szerzej – Krajowej Administracji Skarbowej, ich zadań, wyzwań oraz współpracy z innymi agendami i instytucjami operującymi na granicach."
Czytaj więcej
pixelpixelpixel