Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Aktualności

Odwiedź nas na Terenowych Targach Ochrony Granic GRANICE 2024
GRANICE to targi wyjątkowe wyjątkowa pod kilkoma względami. Terenowy charakter umożliwia sprawdzenie prezentowanego sprzętu w warunkach zbliżonych do operacyjnych, a specyfika odwiedzających – niemal wyłącznie przedstawicieli służb mundurowych i wojska – daje ogromne pole do wymiany doświadczeń i wiedzy.
Czytaj więcej
FBI i CISA ostrzegają przed zagrożeniami związanymi z wykorzystywaniem chińskich dronów
Przedsiębiorstwa i instytucje wykorzystujące drony chińskiej produkcji mogą być narażone na szereg poważnych zagrożeń, ze względu na ambicje Chin i szczególne relacje na linii biznes-państwo w Chinach. FBI i CISA wydały w tej sprawie oficjalne ostrzeżenie. Jest ono skierowane dla amerykańskich operatorów infrastruktury krytycznej, ale zawiera cenne informacje także dla polskich firm i organizacji.
Czytaj więcej
Skydio Autonomy

Drony Skydio wykorzystują sześć kamer 4K do utworzenia trójwymiarowej mapy otoczenia, algorytmy uczenia głębokiego do zrozumienia tego, co widzą, oraz zaawansowaną sztuczną inteligencję w celu przewidywania, co się wydarzy i podejmowania inteligentnych decyzji.

Zapraszamy po więcej informacji:

Czytaj więcej
Sionyx Opsin
Technologia OPSIN zapewnia możliwość widzenia kolorów przy słabym oświetleniu oraz cyfrową jakość wyświetlania, nagrywania i nawigacji, dzięki którym praca z urządzeniem to większa precyzja, wydajność i bogactwo informacji. Szczegółowość obrazu i gromadzenie danych pomagają podejmować decyzje taktyczne i podnoszą kompetencje — urządzenie oferuje zaawansowane możliwości, których nie znajdziesz w innych noktowizorach.
Czytaj więcej
pixelpixelpixel