Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Milestone XProtect

( ilość produktów: 450 )

Bezpieczny i niezawodny wybór
Inwestując w system nadzoru wideo, inwestujesz w coś więcej niż tylko sprzęt i oprogramowanie. Inwestujesz w bezpieczeństwo swojego domu, firmy, ludzi i majątku, dzięki czemu możesz chronić to, co najważniejsze.

Wybór Milestone XProtect to wybór systemu VMS opracowanego przez innowacyjnych ekspertów w dziedzinie nadzoru, którzy pracują nad rozwiązaniem wyzwań, jakie stoją przed Państwem dziś i w przyszłości. Dzięki ponad 20-letniej obecności na rynku XProtect udowodnił, że jest właściwą odpowiedzią dla ponad pół miliona instalacji na całym świecie - od małych po uniwersytety, stadiony i miasta.

Produkty Milestone XPROTECT

 

 

Dla kogo?

Z oprogramowania XProtect korzysta wiele firm na świecie - do których obiektów i miejsc najlepiej pasuje każda z poszczególnych wersji produktu?

Oczywiście nie oznacza to, że jeśli prowadzisz np. sklep detaliczny, to musisz korzystać akurat z XProtect Express lub gdy szukasz oprogramowania do monitoringu stadionu, to powinieneś wybrać XProtect EXpert - powyższe przedstawienie to tylko przybliżone dopasowanie wersji systemu do obiektu, ale wszystko zależy od Twoich indywidualnych potrzeb i predyspozycji.

Jesteś zainteresowany? Chętnie pomożemy w doborze odpowiedniej wersji. 

 

Zadzwoń: +48 61 8750 476
Napisz: kontakt@tvprzemyslowa.pl

pixelpixelpixel