Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Express+ XProtect

( ilość produktów: 9 )

XProtect® Express+ jest oprogramowaniem do zarządzania wideo (VMS) przeznaczonym dla mniejszych, pojedynczych firm, w których istnieje niewielkie zapotrzebowanie na monitoring na żywo. Obsługując do 48 kamer oraz możliwość integracji z istniejącymi działaniami, takimi jak kontrola dostępu i liczenie osób, XProtect Express+ idealnie nadaje się do sklepów detalicznych, parkingów lub budynków biurowych.

Spokój ducha 24/7

Jeśli nie masz zasobów, aby oglądać wideo 24/7, ale nadal musisz być powiadomiony, jeśli coś wymaga Twojej uwagi, XProtect Express+ jest na to odpowiedzią.

Oto dlaczego XProtect Express+ jest niezawodnym wyborem:

 • Dzięki obsłudze powiadomień push możesz spać spokojnie, wiedząc, że system automatycznie powiadomi Cię, jeśli coś będzie wymagało Twojej reakcji.
 • Bez względu na to, czy jesteś w podróży, poza domem czy na miejscu, Twoja instalacja jest dostępna za jednym kliknięciem, przy wsparciu wszystkich trzech klientów XProtect.
 • Działając na najlepiej działającym silniku nagrywającym na rynku, otrzymujesz niezawodny system, na który zawsze możesz liczyć.

Nasze oprogramowanie. Twoje rozwiązanie.

Dzięki XProtect Express+ możesz dostosować swój system VMS i używać go nie tylko dla bezpieczeństwa, ale także w celu zmaksymalizowania swojej inwestycji.

Oto dlaczego XProtect Express+ to wybór, który można dostosować do własnych potrzeb:

 • Skorzystaj z Milestone Marketplace i zintegruj się z systemami zewnętrznymi, takimi jak kontrola dostępu i analiza wideo, które są kompatybilne z XProtect.
 • Dodaj dodatkową wartość i funkcjonalność do swojej instalacji wideo za pomocą dowolnego z naszych produktów dodatkowych XProtect, które współpracują z XProtect.
 • Zrób więcej w swoim systemie dzięki wsparciu dla metadanych.

Oprogramowanie zbudowane na teraźniejszość i przyszłość

Jeśli potrzebujesz systemu z możliwością rozbudowy w celu spełnienia przyszłych wymagań, XProtect Express+ zapewni Ci skalowalność, której potrzebujesz.

Oto dlaczego XProtect Express+ to skalowalny wybór:

 • Prosty model licencji na jedno urządzenie pozwala wybrać liczbę licencji na urządzenie, która jest potrzebna już dziś, dając jednocześnie możliwość łatwej rozbudowy o kolejne urządzenia w przyszłości.
 • Jeśli chcesz rozbudować system do wielu lokalizacji lub rozszerzyć jego możliwości, wystarczy prosta wymiana licencji, aby uaktualnić obecny system do jednego z bardziej zaawansowanych produktów XProtect.
 • Jeśli masz wiele mniejszych instalacji rozmieszczonych w odległych geograficznie miejscach, ale wymagających centralnych operacji, możesz połączyć je z XProtect Corporate.

Zaawansowany system, prosta obsługa

Kiedy korzystasz z systemu tylko od czasu do czasu , XProtect Express+ jest zaprojektowany z myślą o prostocie, dzięki czemu możesz szybko wykonywać swoje zadania i działać dalej.

Oto dlaczego XProtect Express+ to wybór przyjazny dla użytkownika:

 • Chociaż jest prosty i intuicyjny w obsłudze, wielowarstwowe mapy i zarządzanie alarmami dają pełny przegląd instalacji, dzięki czemu zawsze jesteś na bieżąco.
 • Regulowany interfejs użytkownika pozwala zoptymalizować pracę z urządzeniem tak, aby dopasować go do ról i obowiązków użytkownika oraz innych użytkowników.
 • Oszczędzaj czas i pracę dzięki zaawansowanym narzędziom wyszukiwania, które pomogą Ci szybko znaleźć to, czego szukasz.
 • Wbudowany silnik reguł pozwala na automatyzację szerokiego zakresu funkcji bezpieczeństwa, zwiększając tym samym efektywność operacyjną.
 • Interfejsy użytkownika dostępne są w 30 językach, usuwając potencjalne bariery językowe, dzięki czemu można zmaksymalizować i w pełni wykorzystać potencjał swojego produktu.

Bezpieczeństwo, na które możesz liczyć

Jeśli chcesz ograniczyć ryzyko związane z bezpieczeństwem swojego systemu i chronić je przed wewnętrznymi i zewnętrznymi zagrożeniami w najbardziej optymalny sposób, bądź pewny, że XProtect Express+ da Ci ochronę, której potrzebujesz.

Oto dlaczego XProtect Express+ jest bezpiecznym wyborem:

 • Jeśli wielu użytkowników potrzebuje dostępu do systemu, można skutecznie kontrolować uprawnienia dostępu każdego z nich.
 • Oferuj dodatkowy poziom bezpieczeństwa, przyznając użytkownikowi dostęp do interfejsu tylko wtedy, gdy drugi użytkownik potwierdzi logowanie z podwójnym uwierzytelnieniem.
 • Aby mieć pewność, że dane nie znajdą się w niepowołanych rękach, można zabezpieczyć pliki wideo hasłem, aby zapewnić ich przeglądanie tylko upoważnionym użytkownikom.
 • Obsługuje komunikację HTTPS między serwerem a podłączonymi kamerami i innymi urządzeniami zabezpieczającymi.
 • Szyfrowanie oparte na certyfikatach w celu zabezpieczenia komunikacji danych (wideo, audio, metadanych) pochodzących z serwera zapisu i pobieranych przez podłączone komponenty.
pixelpixelpixel