Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Do pobrania
Oprogramowanie Milestone Xprotect Express+ Licencja Care Plus na urządzenie na pięć lat Y5XPEXPLUSDL

Oprogramowanie Milestone Xprotect Express+ Licencja Care Plus na urządzenie na pięć lat Y5XPEXPLUSDL

 • Oprogramowanie Milestone Express+ Licencja Care Plus na urządzenie na pięć lat Y5XPPCL
218,54 zł
brutto / szt.
177,67 zł
netto
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki
Produkt dostępny w bardzo dużej ilości
Produkt dostępny w bardzo dużej ilości
14 dni na łatwy zwrot
Sprawdź, w którym sklepie obejrzysz i kupisz od ręki
Oprogramowanie Milestone Xprotect Express+ Licencja Care Plus na urządzenie na pięć lat Y5XPEXPLUSDL
Oprogramowanie Milestone Xprotect Express+ Licencja Care Plus na urządzenie na pięć lat Y5XPEXPLUSDL
Bezpieczne zakupy

XProtect® Express+ jest oprogramowaniem do zarządzania wideo (VMS) przeznaczonym dla mniejszych, pojedynczych firm, w których istnieje niewielkie zapotrzebowanie na monitoring na żywo. Obsługując do 48 kamer oraz możliwość integracji z istniejącymi działaniami, takimi jak kontrola dostępu i liczenie osób, XProtect Express+ idealnie nadaje się do sklepów detalicznych, parkingów lub budynków biurowych.

Spokój ducha 24/7

Jeśli nie masz zasobów, aby oglądać wideo 24/7, ale nadal musisz być powiadomiony, jeśli coś wymaga Twojej uwagi, XProtect Express+ jest na to odpowiedzią.

Oto dlaczego XProtect Express+ jest niezawodnym wyborem:

 • Dzięki obsłudze powiadomień push możesz spać spokojnie, wiedząc, że system automatycznie powiadomi Cię, jeśli coś będzie wymagało Twojej reakcji.
 • Bez względu na to, czy jesteś w podróży, poza domem czy na miejscu, Twoja instalacja jest dostępna za jednym kliknięciem, przy wsparciu wszystkich trzech klientów XProtect.
 • Działając na najlepiej działającym silniku nagrywającym na rynku, otrzymujesz niezawodny system, na który zawsze możesz liczyć.

Nasze oprogramowanie. Twoje rozwiązanie.

Dzięki XProtect Express+ możesz dostosować swój system VMS i używać go nie tylko dla bezpieczeństwa, ale także w celu zmaksymalizowania swojej inwestycji.

Oto dlaczego XProtect Express+ to wybór, który można dostosować do własnych potrzeb:

 • Skorzystaj z Milestone Marketplace i zintegruj się z systemami zewnętrznymi, takimi jak kontrola dostępu i analiza wideo, które są kompatybilne z XProtect.
 • Dodaj dodatkową wartość i funkcjonalność do swojej instalacji wideo za pomocą dowolnego z naszych produktów dodatkowych XProtect, które współpracują z XProtect.
 • Zrób więcej w swoim systemie dzięki wsparciu dla metadanych.

Oprogramowanie zbudowane na teraźniejszość i przyszłość

Jeśli potrzebujesz systemu z możliwością rozbudowy w celu spełnienia przyszłych wymagań, XProtect Express+ zapewni Ci skalowalność, której potrzebujesz.

Oto dlaczego XProtect Express+ to skalowalny wybór:

 • Prosty model licencji na jedno urządzenie pozwala wybrać liczbę licencji na urządzenie, która jest potrzebna już dziś, dając jednocześnie możliwość łatwej rozbudowy o kolejne urządzenia w przyszłości.
 • Jeśli chcesz rozbudować system do wielu lokalizacji lub rozszerzyć jego możliwości, wystarczy prosta wymiana licencji, aby uaktualnić obecny system do jednego z bardziej zaawansowanych produktów XProtect.
 • Jeśli masz wiele mniejszych instalacji rozmieszczonych w odległych geograficznie miejscach, ale wymagających centralnych operacji, możesz połączyć je z XProtect Corporate.

Zaawansowany system, prosta obsługa

Kiedy korzystasz z systemu tylko od czasu do czasu , XProtect Express+ jest zaprojektowany z myślą o prostocie, dzięki czemu możesz szybko wykonywać swoje zadania i działać dalej.

Oto dlaczego XProtect Express+ to wybór przyjazny dla użytkownika:

 • Chociaż jest prosty i intuicyjny w obsłudze, wielowarstwowe mapy i zarządzanie alarmami dają pełny przegląd instalacji, dzięki czemu zawsze jesteś na bieżąco.
 • Regulowany interfejs użytkownika pozwala zoptymalizować pracę z urządzeniem tak, aby dopasować go do ról i obowiązków użytkownika oraz innych użytkowników.
 • Oszczędzaj czas i pracę dzięki zaawansowanym narzędziom wyszukiwania, które pomogą Ci szybko znaleźć to, czego szukasz.
 • Wbudowany silnik reguł pozwala na automatyzację szerokiego zakresu funkcji bezpieczeństwa, zwiększając tym samym efektywność operacyjną.
 • Interfejsy użytkownika dostępne są w 30 językach, usuwając potencjalne bariery językowe, dzięki czemu można zmaksymalizować i w pełni wykorzystać potencjał swojego produktu.

Bezpieczeństwo, na które możesz liczyć

Jeśli chcesz ograniczyć ryzyko związane z bezpieczeństwem swojego systemu i chronić je przed wewnętrznymi i zewnętrznymi zagrożeniami w najbardziej optymalny sposób, bądź pewny, że XProtect Express+ da Ci ochronę, której potrzebujesz.

Oto dlaczego XProtect Express+ jest bezpiecznym wyborem:

 • Jeśli wielu użytkowników potrzebuje dostępu do systemu, można skutecznie kontrolować uprawnienia dostępu każdego z nich.
 • Oferuj dodatkowy poziom bezpieczeństwa, przyznając użytkownikowi dostęp do interfejsu tylko wtedy, gdy drugi użytkownik potwierdzi logowanie z podwójnym uwierzytelnieniem.
 • Aby mieć pewność, że dane nie znajdą się w niepowołanych rękach, można zabezpieczyć pliki wideo hasłem, aby zapewnić ich przeglądanie tylko upoważnionym użytkownikom.
 • Obsługuje komunikację HTTPS między serwerem a podłączonymi kamerami i innymi urządzeniami zabezpieczającymi.
 • Szyfrowanie oparte na certyfikatach w celu zabezpieczenia komunikacji danych (wideo, audio, metadanych) pochodzących z serwera zapisu i pobieranych przez podłączone komponenty.

Produkty XProtect Video Management Software (VMS) są regularnie aktualizowane, aby stały się bezpieczniejsze, bardziej wydajne i potężniejsze. Milestone Care Plus jest zaprojektowany jako usługa utrzymania oprogramowania. Zapewnia ona natychmiastowy dostęp do aktualizacji produktów. Pomaga to chronić początkową wartość inwestycji i zapewnia solidność systemu.

Oto co otrzymasz w ramach usługi Care Plus

Natychmiastowy dostęp do cyklicznych aktualizacji produktu daje Ci dostęp do bogactwa nowych możliwości, które zaprojektowane są tak, aby produkt był bezpieczniejszy i bardziej wydajny.

Utrzymuj systemy w stanie najwyższej wydajności

Upewnij się, że zawsze korzystasz z najnowszych technologii. Dzięki usłudze Care Plus zawsze masz dostęp do najnowszej wersji, jeśli chcesz ją uaktualnić.

Zmniejszanie podatności na zagrożenia

Bezpieczny system zaczyna się od aktualnego systemu. Milestone natychmiast reaguje na nowe zagrożenia bezpieczeństwa - dzięki Care Plus masz pewność, że jest to odzwierciedlone w cyklicznych aktualizacjach produktu.

Obecna instalacja może spełniać bieżące potrzeby, ale w miarę upływu czasu wymagania się zmieniają i może zaistnieć potrzeba jej rozbudowy lub modernizacji do bardziej zaawansowanego rozwiązania Milestone.

Skalowanie do przyszłych wymagań

Funkcja Care Plus umożliwia przeznaczenie pełnej ceny wymiany obecnego produktu Milestone na unowocześnione rozwiązanie. Jest to ekonomiczny sposób dostosowania systemu do zmieniających się potrzeb, zapewniający jednocześnie pełny zwrot z inwestycji.


pixelpixelpixel
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
pixelpixel